У Володимирі відбулося позачергове засідання бюджетної комісії

Публікації

У Володимирі відбулося позачергове засідання бюджетної комісії
У Володимирі відбулося позачергове засідання бюджетної комісії

2 березня відбулося позачергове засідання постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів під головуванням Наталії Василець.
Секретарем комісії обрали депутата міської ради Сергія Кобу.
На розгляд членів комісії винесли питання Про погодження проекту рішення виконавчого комітету міської ради “Про внесення змін до міського бюджету на 2021 рік”.
Присутні заслухали інформацію виконувача обов’язків начальника фінансового управління Ірини Томашук про внесення змін до міського бюджету у зв’язку з реорганізацією методичного кабінету в центр професійного розвитку педагогічних працівників, що призвело до зміни використання коштів по кодах бюджетної класифікації.
“Виникла необхідність термінового внесення змін в бюджет, зокрема проведення змін в межах видатків головного розпорядника – управління освіти, молоді та спорту – по кодах програмної бюджетної класифікації через те, що з 1 березня реорганізовано методичний кабінет в центр професійного розвитку педагогічних працівників, аби можливо було було вчасно зареєструвати підприємство, виплатити аванс людям, які там працюють, тощо”, – зауважила Ірина Григорівна.
Питання, підтримане членами комісії, буде винесене на позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбудеться завтра, 3 березня. 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: