У Володимирі відбулось засідання спостережної комісії

Публікації

У Володимирі відбулось засідання спостережної комісії
У Володимирі відбулось засідання спостережної комісії

На засіданні спостережної комісії, яке відбулось 27 травня під головуванням заступника міського голови Андрія Гудима, були розглянуті питання, що стосуються  роботи «Центру пробації» та соціального патронажу над особами, які звільнені із місць позбавлення волі.
На порядок денний засідання було винесено два питання: про затвердження порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк;  про роботу МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у Волинській області з особами з місць позбавлення волі.
Особливу увагу учасники зустрічі приділили проблемним питанням, які виникають під час впровадження елементів пенітенціарної пробації, зокрема, соціальної адаптації засуджених під час підготовки до звільнення з місць позбавлення волі, відновлення документів, що посвідчують особу громадянина України, можливість надання житла, проблем реєстрації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі і можливі шляхи їх вирішення.
Було зазначено, що  питання надання допомоги з соціальної адаптації засуджених осіб під час підготовки їх до звільнення з місць позбавлення волі належить до числа пріоритетних завдань роботи органів пробації. Людина, яка звільняється з місць позбавлення волі і повертається до звичайного життя, повинна пройти адаптацію в суспільстві та має отримати всебічну підтримку і допомогу з боку органів влади та громадських організацій. Саме це надасть можливість кожній звільненій особі в подальшому уникнути конфліктів із законом та вести здоровий та правослухняний спосіб життя.

 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: