У Володимирі відбулось засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету

У Володимирі відбулось засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету
У Володимирі відбулось засідання робочої групи з питань формування місцевого бюджету

20-го жовтня відбулось чергове засідання робочої групи з питань формування бюджету Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік, на якому розглянули попередні бюджетні запити закладів освіти.
В ході засідання розпорядники бюджетних коштів, а саме керівники шкіл громади, озвучували перед членами робочої групи розрахунки до бюджетних запитів на наступний рік за окремими статтями видатків.
Члени бюджетної комісії розглянули розрахунки, до яких включені обов’язкові щорічні статті видатків. Окрім цього, керівники установ озвучили бюджетні запити на наступний рік.
Із запитами щодо створення ПКД, закупівлі інтерактивних панелей, проведення тих чи інших ремонтних робіт в їхніх установах звернулись керівники майже усіх закладів загальноосвітніх шкіл. Окрім цього, є ряд й інших, не менш необхідних запитів. Так, для школи села Суходоли планують закласти кошти на обслуговування автобуса, заміну міжкласових дверей; у приміщенні навчально-виховного комплексу №3 потрібно провести капітальний ремонт даху; у школі №5 хочуть зробити капітальний ремонт спортивного майданчика та встановити в’їзні ворота; у гімназії просять кошти на ремонт сходинкової клітки, а у школі села Ласків потрібно переоблаштувати їдальню та гардероб. 
Основним питанням постала потреба розробки концепції встановлення систем відеонагляду по всіх школах громади.
Цього тижня робоча група з питань формування бюджету продовжить засідати щодня – розглядатимуть запити загальноосвітніх закладів, установ соціальної сфери та інших бюджетних закладів громади.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: