У Володимирі відбулось засідання постійної комісії з земельних питань

Публікації

У Володимирі відбулось засідання постійної комісії з земельних питань
У Володимирі відбулось засідання постійної комісії з земельних питань

20 вересня у залі засідань Володимир-Волинської міської ради відбулось засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, земельних відносин, лісових та водних ресурсів і агропромислового комплексу.
На розгляд членів комісії було винесено понад 117 питань порядку денного, що стосуються надання дозволів на розроблення детального плану території частини вулиць, на розроблення проекту землеустрою, поновлення договорів оренди, на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки  тощо. 
Проект рішення щодо внесення змін та доповнень до Додатку 2 рішення міської ради від 09.07.2021р.  № 8/14 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку» так само, як і надання дозволу на розроблення детального плану території частини вулиць Павлова-Сагайдачного у місті Володимирі-Волинському, члени постійної комісії не підтримали.
Під час розгляду питання про надання дозволу на розроблення детального плану території обмеженої вулицями: Ковельська-Генерала Шухевича-Професора Бобка, була представлена візуалізація будівництва 4-поверхової будівлі. Члени комісії вирішили зробити виїзд на дану територію, щоб проінспектувати земельну ділянку, а також перевірити чи створені для майбутньої забудови всі умови та норми згідно чинного законодавства.
Також було розглянуто питання про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06.08.2021р.   №  9/90 «Про погодження  звіту про експертну грошову оцінку, затвердження вартості та продажу власність земельної ділянки несільськогосподарського призначення» , де у підпункті 3.1 вказано, що перший внесок від продажу земельної ділянки ПрАТ “Володимир-Волинське АТП-10707” у розмірі 508887 гривень 50 копійок потрібно внести протягом 30 календарних днів після нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу, а інші 50 відсотків вартості потрібно внести шляхом погашення суми розстроченого платежу протягом 6 місяців. Проте члени комісії не підтримали дане рішення у зв’язку з тим, що вважають доцільним отримати від покупця ділянки усю суму одразу.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: