У Володимирі відбулось засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету

Публікації

У Володимирі відбулось засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету
У Володимирі відбулось засідання Координаційної ради з питань Громадського бюджету

11 червня 2021 року о 14-ій годині в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулося засідання Координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі).
На засідання були запрошені члени Координаційної ради з питань громадського бюджету та автори проєктів-переможців. На порядку денному розглядались наступні питання:

  • Про стан реалізації проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) 2019 року.
  • Про стан реалізації проєктів-переможців громадського бюджету (бюджету участі) 2020 року.

Про реалізацію проєктів доповідали начальники відділів та управлінь виконавчого комітету міської ради, до повноважень яких відноситься їх реалізація. 
Нагадуємо, що по 30 червня проводитиметься прийом проєктів для участі в громадському проєкті або бюджеті участі громади. Розмір малого громадського проєкту від 10 000 до 199 000 грн, великого – від 200 000 до 700 000 грн. Реалізовуватимуть проєкти-переможці за кошти міського бюджету у 2022 році. 
Для того, щоб подати проєкт, потрібно вибрати ідею, яка б відповідала пріоритетним напрямкам, розміщеним за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua/about, заповнити аплікаційну форму за посиланням https://volodymyr.pb.org.ua/projects/create та зібрати 10 підписів на підтримку малого проекту або 20 – на підтримку великого проекту.
Інструкція по формуванню проєктної заяви автором розміщена тут. 
Подати проєкт може фізична особа, яка досягла 18 річного віку (станом на дату подання проєкту), є громадянином України та створила ідею щодо покращення Володимир-Волинської міської територіальної громади, оформила її у вигляді проєкту відповідно до вимог Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Кошти громадського бюджету (бюджету участі) на проєкти, які реалізовуватимуться у органах самоорганізації населення, на прибудинкових та прилеглих територіях багатоквартирних будинків не виділяються.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: