У Володимирі відбулось засідання комісії з питань охорони здоров’я, екології та соцзахисту

У Володимирі відбулось засідання комісії з питань охорони здоров’я, екології та соцзахисту
У Володимирі відбулось засідання комісії з питань охорони здоров’я, екології та соцзахисту

0-го червня відбулось засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення.
Під час засідання депутати, що входять до складу комісії з питань охорони здоров’я, екології та соціального захисту населення, обговорили наступні питання:

 1. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку надання вторинної медичної допомоги міста на 2019-2022 роки, затвердженої рішенням міської ради від 20.09.2019 року № 34/7 (зі змінами) (автор Олена Ткачук).
 2. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020р. № 2/3 «Про Програму соціального захисту населення Володимир-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки» (зі змінами) (автор Олександр Смикалюк ).
 3. Про Програму забезпечення депутатської діяльності на 2022-2025 роки (автори: Іван Юхимюк, Наталія Лазар).
 4. Про затвердження ставок єдиного податку (автор Наталія Куран).
 5. Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (автор Оксана Субицька).
 6. Про встановлення ставок та пільгі зі сплати земельного податку (автор Наталія Антоненко).
 7. Про встановлення ставок орендної плати за користування земельними ділянками (авторНаталія Антоненко).
 8. Про внесення змін до рішення міської ради від 02.02.2011 № 5/30 «Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Володимир-Волинської міської ради та опису посвідчення» (зі змінами) (автор: Наталія Лазар).
 9. Про внесення змін до рішення міської ради від 19.03.2021 № 5/77 «Про затвердження складу Погоджувальної ради» (автори: Іван Юхимюк, Наталія Лазар).
 10. Інформація щодо екологічної ситуації в Володимир-Волинській міській територіальній громаді (відповідно до плану роботи комісії на ІІ півріччя 2021 року)( інформували Олександр Здомищук та Ігор Возний).
 11. Різне.

За результатами обговорення члени комісії прийняли позитивні рішення з усіх питань порядку денного, окрім проекту рішення, що стосується встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку, за який два члени комісії проголосували «за», а троє утримались.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: