У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому

Публікації

У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому
У Володимирі відбулось чергове засідання виконкому

2 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради, на якому було розглянуто понад сорок питань порядку денного.
Перше питання, яке розглянули члени виконавчого комітету, стосувалось забезпечення земельними ділянками учасників ООС (АТО) на території громади. Як поінформувала начальник відділу земельних та природних ресурсів управління містобудування,  архітектури та комунальних ресурсів Наталія Антоненко, починаючи з 2015 року, надання земельних ділянок для житлового будівництва в межах міста Володимира-Волинського здійснювалося виключно для учасників бойових дій та членів сімей загиблих внаслідок бойових дій. 
З цього часу, станом на 01.10.2021 року на території Володимир-Волинської міської територіальної громади виділено і надано дозволи на розроблення проєктів землеустрою 385 земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, в тому числі: 318 ділянок – по місту Володимиру-Волинському і 67 ділянок на території колишньої Зарічанської сільської ради. Із них 19 осіб із сімей загиблих учасників бойових дій отримали земельні ділянки для будівництва житла (18 – по місту, 1 – в с. Заріччя).
Із 318  земельних ділянок, наданих для житлового будівництва по місту Володимиру-Волинському, менше 3-х відсотків їх власників звернулися в управління містобудування і архітектури за отриманням будівельних паспортів. 
Наталія Антоненко наголосила, що ситуація з наданням земельних ділянок учасникам АТО/ООС є досить складною, а тому управління  містобудування, архітектури та комунальних ресурсів продовжує працювати над питанням щодо визначення нових масивів малоповерхової  забудови  та інших окремих земельних ділянок для житлової забудови, масивів для ведення особистого селянського господарства, з метою їх надання учасникам АТО/ООС. На сьогодні реєстр звернень учасників бойових дій  (АТО/ООС), яким не надано земельних ділянок для житлового будівництва, складає 645 осіб.
В даний час ведуться роботи по розробленню генерального плану села Новосілки, в складі якого буде запроектовано масив для надання земельних ділянок учасникам АТО для будівництва та обслуговування житла. Відділ містобудування та архітектури розглядає також питання внесення змін у генеральний план міста з метою виділення ще одного невеликого масиву на 26 земельних ділянок, що знаходяться в районі об’їзної дороги на вулицях Пилипа Орлика та Смірнова.      
Іще одне важливе питання чергового засідання виконкому стосувалось встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Начальник відділу економічного розвитку, проектної діяльності та інвестицій Наталія Куран повідомила, що проєкт даного рішення підготовлено відповідно до звернення УВКГ. Таким чином пропонується встановити тарифи на послуги з централізованого водопостачання у розмірі 15,82 грн. за 1м³  (з ПДВ) та централізованого водовідведення у розмірі 24,05 грн. за 1м³  (з ПДВ). Проєкт рішення та структура тарифу погоджені антимонопольним комітетом, а зауважень протягом періоду оприлюднення не надходило.
Як зазначив начальник УВКГ Сергій Луцюк, запропонований тариф є економічно обґрунтованим, та й і у порівнянні із іншими містами, його ріст є нижчим, ніж в інших містах області. Якщо у Володимирі-Волинському передбачається зростання у 20 відсотків, то у Ковелі він зросте майже на 34 відсотки, а у Луцьку на 42 відсотки. Таким чином, заходи, які проводить управління по оптимізації витрат та зменшенню рівня втрат води, дають позитивний результат. Члени виконавчого комітету підтримали даний проєкт рішення, таким чином воно набере чинності з 1 січня 2022 року та діятиме  до 31 грудня 2022 року.
Під час засідання виконавчого комітету його члени розглянули та прийняли позитивні рішення щодо низки питань, пов’язаних із наданням одноразових грошових допомог, позбавленням батьківських прав та інших висновків служби у справах дітей.
Окрім цього, було розглянуте питання спорудження пам’ятника «Воїнам, які загинули  від агресії Російської Федерації» у місті Володимирі-Волинському та затвердження Положення про проведення конкурсу та конкурсну комісію на визначення кращої проектної пропозиції на встановлення пам’ятника. За інформацією головного архітектора Тараса Киби, проведення конкурсу пропонується перенести з 26-го на 30-те  листопада 2021 року на прохання учасників конкурсної комісії. Це необхідно для того, аби усі вони змогли взяти участь у конкурсі.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: