У Володимирі відбулось чергове засідання Школи консультанта

 У Володимирі відбулось чергове засідання Школи консультанта
У Володимирі відбулось чергове засідання Школи консультанта

17 травня у Володимир-Волинському центрі професійного розвитку педагогічних працівників пройшло чергове засідання Школи консультанта на тему:  «Педагогічний коучинг як технологія професійного розвитку».
Коучинговий метод – один з важливіших та інноваційних підходів  у формуванні та розвитку професійної компетентності педагогічних працівників, який повністю відповідає сучасним вимогам української освіти.
Психологиня Центру Руслана Калиновська розкрила особливості застосування технології  коучингу в професійній діяльності педагога, його значимість для формування самоосвітньої компетентності педагогів, спонукала до самонавчання та професійного розвитку.
Основною метою було навчити консультантів Центру швидко віднаходити й використовувати необхідну інформацію, сформувати уміння проєктувати індивідуальну освітню програму розвитку педагога та розробити свою індивідуальну  програму професійно-особистісного зростання.
Психологиня звернула увагу на важливі факти, які допомагають знаходити ефективні шляхи діяльності педагога, витрачаючи при цьому менше часу для досягнення професійної мети.
У заході прийняли участь головний спеціаліст  управління освіти молоді та спорту Оксана Бігун та працівники Центру.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: