У Володимирі відбулася презентація книги письменниці з Луцька

Публікації

У Володимирі відбулася презентація книги письменниці з Луцька
У Володимирі відбулася презентація книги письменниці з Луцька

21-го червня у КМЦ Володимира письменниця Ореста Осійчук презентувала свою книгу під назвою «Абрикосова книгарня» , поділилася деталями її написання та навіть влаштувала книжкове ворожіння. Інформує видання БУГ.
“Ви, мабуть, дуже любите абрикоси?” – Питання яке цікавило чи не кожного присутнього на презентації. Для тих, хто не читав книгу, було цікаво та незрозуміло, чому саме така назва.
Письменниця пояснила, що її рукописи дозрівали в уяві та згодом перетворилися в текст, як смачний абрикосовий пиріг з пухкого тіста, якому треба дати час відлежатись. Його та інші смаколики з абрикосів у великій книзі рецептів передала бабуся Орести. Саме тому в книзі більшість образів-символів переплетені з цією ягодою.
“Я написала перший абзац й залишила його на рік. Весь чей час я продумувала до деталей історії всіх персонажей. Деякі герої книги були прототипами моїх родичів, якими я захоплювалася в дитинстві”, – ділилася письменниця.
Своїми враженнями від книги також поділилася авторка блогу книгарні Yakaboo Віталіна Макарик. Вона розповіла, що прочитала цей роман ще не знаючи, хто його автор, і дуже ним захопилася.
“Дуже гарний, виразний, соковитий текст” – читала відгуки інших письменників володимирська журналістка та повністю погоджувалась з ними.
У книзі описуються події часів перед Першою світовою війни.
“Це історія пройнята пристрастю, якою надихала мене моя родина. Єдиний мій рукопис, під час написання якого я плакала”, – зізналася авторка.
Також на відвідувачів презентації чекав сюрприз: у кожного під стільцем був приклеєний листочок із записаним номером сторінки та абзацу – це було міні передбачення. Кожен бажаючий задав питання, яке його турбувало, Ореста відкривала сторінку, зазначену на папірці та читала перше речення вказаного абзацу – словосполучення цікавим чином співпадали із запитом слухача.
Відвідувачі були вражені щирістю письменниці, чутливим ознайомленням з романом та приємним “абрикосовим” післясмаком від презентації.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: