У Володимирі відбулася благодійна акція для дітей

Публікації

У Володимирі відбулася благодійна акція для дітей
У Володимирі відбулася благодійна акція для дітей

26 травня за підтримки ФПП «Бізнес-Центр» відбулася благодійна акція «Все добро дітям», у рамках якої соціально активні підприємці громади дарували подарунки вихованцям обласної школи-інтернату для дітей із вадами слуху.
З солодощами, книгами, канцелярією та фруктами вітати учнів, які навчаються у школі-інтернаті для дітей із вадами слуху, прийшли представники ГО «Спілка промисловців і підприємців», ФПП «Бізнес-Центр», міськвиконкому. Окрім подарунків, організатори акції підготували для малечі сюрприз у вигляді бульбашкового шоу та розваг від “Клубу Суперкниги”.
За допомогу в організації свята та участь у благодійній акції ФПП “Бізнес-Центр” висловлює велику вдячність: «Клубу Суперкниги» м. Нововолинськ, в особі Романа Красинського, який провів цікаву забаву для діток та подарував їм безліч позитивних емоцій і посмішок; Руслану Морозу, Зінаїді Шелепіні, Олегу Венгеру, Андрію Принді, Ірині Гаврилюк, Ірині Пальонко, Роману Савчуку, Світлані Самчук, Дмитру Чернишову, Сергію Сальникову, Зінаїді Устянцевій, Ярині Лебедь, Максиму Клим’юку, Оксані Крень, Олександру Зенько, Аллі Коряковській, Людмилі Матвійчук, Тетяні Івановій, Олені Кулаченко, Анатолію Кублію, Олегу Приступчуку, Марії Тарасюк, Тамарі Омельянюк, Олегу Матвіюку, Тетяні Шепелик, Володимир-Волинському хлібозаводу, ГО «Спілка підприємців та промисловців».
Нагадуємо, що акція “Все добро дітям” проводиться щорічно напередодні Міжнародного дня захисту дітей. Усі охочі мали можливість залишати подарунки для дітей у приміщенні ФПП «Бізнес-Центр» з 11 по 21 травня.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: