У Володимирі відбулась зустріч міського голови з родинами загиблих військовослужбовців

У Володимирі відбулась зустріч міського голови з родинами загиблих військовослужбовців
У Володимирі відбулась зустріч міського голови з родинами загиблих військовослужбовців

13 жовтня у Володимир-Волинській міській раді відбулась зустріч міського голови Ігоря Пальонки з родинами загиблих учасників АТО/ООС, приурочена прийдешньому Дню захисників та захисниць України. На прохання сімей на зустрічі був присутній народний депутат Ігор Гузь, а також керівники 14-ї ОМБр та військкомату Олександр Охріменко і Руслан Яцій.
На зустрічі за «круглим столом» члени родин загиблих бійців мали можливість поставити народному депутату та міському голові питання, які їх хвилюють. Присутні цікавились питаннями, що стосуються міжміського пільгового перевезення, путівок в оздоровчі санаторії, пільг на комунальні послуги, прийняття закону «Про захисників/захисниць України» тощо.
Очільниця ГО «Крила матері» Діана Шевчук звернулась з проханням посприяти у виділенні приміщення для організації, котра об’єднує вдів та матерів загиблих воїнів. Ігор Пальонка запевнив, що до кінця року це питання буде вирішене. До ремонту приміщення та облаштування його меблями пообіцяв долучитись і народний депутат.
Порушили під час зустрічі і проблему черг на покращення житлових умов, оскільки 5 родин з Володимира-Волинського уже кілька років чекають на компенсацію на придбання житла, в той час, коли родини у Луцьку, які значно пізніше стали на чергу, уже отримали такі виплати. Як зазначив Ігор Гузь, він особисто вивчатиме це питання і порушуватиме його на зустрічі з Міністром оборони.
Дружина загиблого військовослужбовця Ірина Смірнова зауважила, що у Луцьку та Ковелі діє програма підтримки сімей загиблих у вигляді доплати до пенсії для дітей, тому таку ж програму доцільно було б розробити і у нашій громаді. Ігор Пальонка відповів, що це питання раніше уже порушувалось, тому на наступне засідання запросять керівника управління соціальної політики, який озвучить пропозиції для майбутньої місцевої програми підтримки родин, яку можна передбачити у бюджеті на наступний рік.  
До розмови долучився і новопризначений комбриг 14-ї ОМБр ім. князя Романа Великого Олександр Охріменко, який поділився найближчими планами щодо вшанування пам’яті загиблих на Сході військовослужбовців. Як зазначив командир бригади, відтепер у дні, коли загинули бійці, на ранковому шикуванні відбуватиметься урочисте вшанування імен загиблих та  хвилина мовчання. Міркують військовослужбовці і над оновленням пам’ятника 51-й бригаді, котрий розташовано на території військової частини. Зокрема, планують викарбувати на ньому імена загиблих бійців 51-ї ОМБр та її наступниці – 14-ї бригади.
Після спілкування у стінах міської ради, члени родин загиблих разом із Ігорем Пальонкою та Ігорем Гузем відвідали кладовища громади, де вшанували пам’ять Героїв, котрі знайшли тут вічний спочинок.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: