У Володимирі відбудуться громадські слухання щодо будівництва готелю на вулиці Драгоманова

Публікації

У Володимирі відбудуться громадські слухання щодо будівництва готелю на вулиці Драгоманова
У Володимирі відбудуться громадські слухання щодо будівництва готелю на вулиці Драгоманова

Відповідно ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. N 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», управління містобудування і архітектури виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради повідомляє щодо оприлюднення:
– проекту детального плану території земельної  ділянки, кадастровий номер: 070200000:01:001:1528 по вулиці Драгоманова, 6 у місті Володимирі-Волинському Волинської області для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на «для будівництва і обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування», визначення граничних параметрів забудови та режимів використання (будівництво комплексу для тимчасового перебування паломників), проект розроблений Товариством з обмеженою відповідальністю «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ПРОЕКТНИЙ ЦЕНТР «ГЕОУРБАНІСТИКИ ТА ПЛАНУВАННЯ», м. Київ, та початку процедури їх розгляду та врахування пропозицій громадськості з 21.06.2021 року до 20.07.2021 року.
Ознайомитись із основними техніко-економічними показниками цієї містобудівної документації можна на офіційному веб-сайті Володимир-Волинської міської ради та у відділі містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради (вул. Устилузька, 17, 2-й поверх, начальник – Тарас КИБА, тел. 3-49-54), а також подати свої зауваження, пропозиції та протести в усній та письмовій формі до проектів, які проходять процедуру громадського обговорення.
Оприлюднення результатів розгляду пропозицій громадськості відбудеться о 14:30 год. 21.07.2021 року в приміщенні ЦНАП (кабінет відділу містобудування та архітектури управління містобудування, архітектури та комунальних ресурсів виконавчого комітету міської ради).
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: