У Володимирі урочисто зустріли захисників, які повернулися зі Сходу

У Володимирі урочисто зустріли захисників, які повернулися зі Сходу
У Володимирі урочисто зустріли захисників, які повернулися зі Сходу

14-го липня Володимирі на площі Героїв міста влаштували урочисту зустріч для захисників, що на днях повернулися зі Сходу України у місце постійної дислокації. Інформує видання БУГ.
Військові 14-ої ОМБр пройшли ходою під марш через пів міста по вулиці Ковельській. У центрі хлопців зустрічали містяни.
Привітали військових з поверненням представники влади міста, керівники військового з’єднання та оперативного командування “Захід”. Захисникам вручили нагороди та відзнаки.
З успішним виконанням бойових завданнь привітав захисників генерал-майор Збройних сил України, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України генерал-майор Олег Мікац.
“Славетна 14-та ОМБр успішно виконавши бойові завдання повернувся на рідну мирну землю. Дякую за те, що давали можливість іншим українцям мирно жити, працювати і навчатися. Військовослужбовці щоденно проявляли свій незламний бойовий дух”, – сказав Мікац.
Зазначимо, що бригада повернулася до Володимира за майже рік перебування у зоні виконання бойових завдань. Повернулася з втратами – двоє Героїв віддали життя за мирне небо для своєї країни.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: