У Володимирі у свято військові запросили дітей

У Володимирі у свято військові запросили дітей
У Володимирі у свято військові запросили дітей

У цікавій формі пройшов День захисту дітей в 39-му зенітно-ракетному полку, що дислокується в нашому місті. «Ми маємо необхідний досвід, засоби, зброю і техніку, щоб стояти на сторожі вашого безхмарного дитинства», – запевнили військовослужбовці юнаків, які завітали на «день відкритих дверей» у розташування частини, аби на власні очі побачити, чим живуть Збройні сили України.
До цього патріотичного заходу долучились учні НВК №3, вищого професійного училища та агротехнічного коледжу. Можливо, хтось із них у майбутньому пов’яже своє життя зі службою в армії та стане гідною зміною нинішнім солдатам і офіцерам, – пише видання “Слово правди”.
На території військової частини для хлопців було облаштовано відразу кілька локацій. Із засобами та елементами надання першої медичної допомоги можна було ознайомитись на першій з них, далі – побачити різноманітну зброю, посидіти за кермом спеціальної військової техніки, ознайомитись із матеріальним забезпеченням частини.
Наприкінці заходу усіх запросили до клубу, де на великому екрані продемонстрували дітям короткометражки про військову службу, в тому числі і в зоні проведення операції Об’єднаних сил.
Юнаки допризовного віку охоче спостерігали за злагодженими діями військових, намагались осягнути премудрості їхньої професії, задавали безліч питань, спілкувались із тими, хто пройшов пекло війни.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: