У Володимирі судили злодія

Публікації

У Володимирі судили злодія
У Володимирі судили злодія

Неодноразово судимий уродженець Володимира вчинив на території міста чергову крадіжку – оплатив покупки в магазинах знайденою чужою карткою. У результаті знову опинився на лаві підсудних.
Про це йдеться у вироку Володимир-Волинського міського суду.  
24-го серпня 2020 року о 12:00 чоловік, знайшовши на одній із вулиць Володимира-Волинського чужу банківську картку, вирішив скористатися нею.
Злодій, використавши функцію безготівкового розрахунку «PayPass», що наявна на цій картці, здійснив покупки товарів в магазині «Волиньтабак» та в магазині «Фудмаркет», чим заподіяв власнику матеріальну шкоду на загальну суму 963 гривні.
Проти чоловіка порушили кримінальне провадження за ч.2 ст.185 КК України (Крадіжка, вчиненена повторно).
До слова, цей злочин крадій вчиняв, вже маючи кілька судимостей, остання з яких за попереднім вироком, теж за крадіжки, була не знята і не погашена.
В суді злодій визнав свою вину, пояснив, що крадіжку вчинив через важке матеріальне становище та повідомив, що повністю відшкодував потерпілому завдану шкоду.
Суд визнав чоловіка виним та призначив йому покарання у виді обмеження волі на строк 2 роки. Однак звільнив його від відбування покарання, якщо протягом іспитового терміну в 2 роки не вчинить нового злочину.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: