У Володимирі судили чоловіка за вбивство собаки на очах у дітей

Публікації

У Володимирі судили чоловіка за вбивство собаки на очах у дітей
У Володимирі судили чоловіка за вбивство собаки на очах у дітей

За жорстке поводження з тваринами чоловіку у Володимир-Волинському районі суд призначив п’ять років позбавлення волі, які замінив на рік іспитового терміну.
За матеріалами справи, 16-го червня близько 18:30 обвинувачений, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, узяв кухонного ножа та перерізав горло своєму собаці, який був на прив’язі біля будинку, – повідомляє Главком з посиланням на вирок від 2-го вересня.
Під час допиту чоловік зізнався у провині, пояснив, що на територію його домогосподарства постійно прибігали інші собаки, які душили курей і постійно шуміли. Наголосив, що раніше говорив своїй цивільній дружині, з якою виховує п’ятьох малолітніх дітей, що з їхнім собакою треба щось робити.
Після того, як обвинувачений перерізав горло тварині, він пішов з двору, не пам’ятає, чи собака був іще живий.
У рапорті керівництву Володимир-Волинського райвідділу поліції у Волинській області зазначено, що обвинувачений на очах дітей зарізав собаку.
Звільняючи від покарання, суд поклав на обвинуваченого низку обов’язків, серед яких не виїжджати за межі України без погодження з уповноваженим органом з питань пробації, повідомляти цьому ж органу про зміну місця проживання, роботи або навчання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: