У Володимирі створили шкільний громадський бюджет

У Володимирі створили шкільний громадський бюджет
У Володимирі створили шкільний громадський бюджет

Вже у 2021 році з міського бюджету Володимира виділять 150 тисяч гривень на функціонування шкільного громадського бюджету. Школярі зможуть подавати свої проєкти на голосування. Три проєкти будуть реалізовані.
Депутати міської ради 4-го червня підтримали проєкт авторства Тетяни Дьоміної. За її словами, дітям у Володимирі тепер дають можливість реалізувати свої ідеї і показати, що їхня думка важлива.
Шкільний громадський бюджет має на меті навчити учнів вигадувати та розробляти ідеї, створювати проєкти, комунікувати та працювати в команді, розвинути відчуття причетності та важливості власного голосу, тим самим сформувати активного, розумного громадянина з критичним мисленням, який в майбутньому буде брати участь у прийнятті рішень в громаді та суспільстві.
Загальний обсяг шкільного громадського бюджету -150 тисяч гривень. Кошти розподіляться однаковими частинами між проєктами-переможцями після проведення двох етапів конкурсу.
Кількість проєктів-переможців конкурсу – три. Кращі проєкти визначатимуть учні шляхом голосування. Ці проєкти проходять в наступний етап. Переможців визначать рішенням Координаційної ради.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: