У Володимирі привітали вдів та матерів загиблих бійців, багатодітних матерів та членкинь «Союзу українок» із Днем матері

У Володимирі привітали вдів та матерів загиблих бійців, багатодітних матерів та членкинь «Союзу українок» із Днем матері
У Володимирі привітали вдів та матерів загиблих бійців, багатодітних матерів та членкинь «Союзу українок» із Днем матері

Напередодні Дня матері, який цього року припадає на 9 травня, у Володимир-Волинській міській раді відбулось вшанування жінок нашого міста, чиї сини, чоловіки загинули під час неоголошеної війни на Сході країни, а також багатодітних матерів та членкинь місцевої філії ВГО «Союз українок».
Вранці 7-го травня міський голова Ігор Пальонка зустрівся із багатодітними матерями та представницями громадської організації «Союз українок», аби вручити подяки, квіти та грошову допомогу з нагоди Дня матері.
«Хочу подякувати вам за материнську турботу, любов і ласку, за виховання хороших дітей, котрі стануть гідними громадянами України.  Наше ж завдання, як влади, усіляко сприяти розвитку комфортного середовища для родин із дітьми у нашій громаді», – зазначив Ігор Пальонка у вітальному слові.
Після урочистого моменту нагородження, під час якого подарунок у вигляді писанки ручної роботи, котру виконала членкиня «Союзу українок» Тетяна Пасієвич, отримав і міський голова, в усіх присутніх була можливість поставити питання очільнику громади.
Найбільше питань, які жінки задавали Ігорю Пальонці, стосувались комунальної сфери – ремонтів під’їздів та доріг. Цікавились матері і роботою дігтівського ФАПу, ремонтом дитячого майданчика, пільгами на оплату за відвідування дитячого садка, а також присвоєнням нашому ТМО  статусу опорної лікарні. Усі питання та зауваження були прийняті до уваги та будуть видані відповідні доручення.
За  декілька годин після цієї зустрічі Ігор Пальонка зустрівся із матерями та вдовами загиблих учасників АТО/ООС. Для цих жінок День матері – це свято зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».  Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу. Зустріч розпочалась зі щемливої пісні про маму у виконанні доньки загиблого Героя Аліни Смірнової.
Міський голова подякував жінкам нашого міста, чиї сини та чоловіки, віддали свої життя за територіальну цілісність та мир у нашій державі. Після вручення подарунків відбулось живе спілкування, в ході якого обговорювались питання різного характеру, які нині турбують матерів та вдів загиблих і померлих  бійців. Обговоривши їх, вирішили, що зустрічі для обговорення наболілих проблем та пошуку шляхів їх вирішення у стінах міської ради будуть проводитись регулярно щомісяця. Запрошуватимуть на них  представників різних структурних підрозділів та управлінь, котрі зможуть дати відповідь на питання, які хвилюють дану категорію населення. Перша така зустріч запланована на 12 травня о 18:00.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: