У Володимирі провели відеоселекторну нараду з Фондом енергоефективності України

У Володимирі провели відеоселекторну нараду з Фондом енергоефективності України
У Володимирі провели відеоселекторну нараду з Фондом енергоефективності України

8 лютого відбулася відеоселекторна нарада з питання фінансування об’єктів комплексної термомодернізації із Фонду енергоефективності України, в якій взяли участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, голови ОСББ міста, представники управління житлово-комунального господарства і будівництва міськради та Фонду, зокрема, його директор Юлія Головатюк-Унгуряну.
У режимі відеозв’язку з присутніми спілкувався регіональний радник у Волинській області Програми ІFC з підтримки Фонду енергоефективності Петро Лавринюк. Про переваги Програми “Енергодім” для міста повідомила його директорка Юлія Головатюк-Унгуряну, а про взаємодію ОСББ Володимира-Волинського з Фондом розповів Ярослав Матвійчук.
“Фактично, минув рік співпраці з Фондом енергоефективності, тому вже сьогодні ми можемо підвести певні підсумки. У 2020-му місто налагодило співпрацю з Фондом, за моєю ініціативою у Володимир-Волинський була запрошена Юлія Головатюк-Унгуряну і почалася плідна робота з головами ОСББ. За цей період ми маємо 9 будинків, які беруть участь у заходах з енергозбереження, зокрема у Програмі “Енергодім”. Приємно, що бачимо результати цієї роботи. Також підтримуємо програму “Тепла оселя”, яка дає можливість компенсувати відсотки за ту частку, що мають сплатити ОСББ. І вже в цьому році ми уклали 4 договори на суму 1 мільйон 297 тисяч гривень по відповідній програмі. Бачимо суттєву економію енергоресурсів. Наприклад, ОСББ “Каштан” за результатами минулого місяця мав найнижчий тариф на 1 кв. м. в нашому місті. Для порівняння рік тому в цьому об’єднанні співвласників багатоквартирних будинків він був одним з найвищих. Сподіваємося, що ця співпраця буде подовжуватися і Фонд вкладатиме фінансування в розвиток інструментів з енергозбереження у нашому місті”, – зазначив перший заступник міського голови.
Про позитивні приклади впровадження заходів Програми розповіли голови ОСББ Олена Лавринюк та Дмитро Юзвенко. В контексті наради обговорювали нову редакцію Програми “Енергодім”, питання подальшої спільної роботи, особливості проведення заключного енергоаудиту, перспективи співпраці Фонду з “ПриватБанком”. Юлія Головатюк-Унгуряну дала грунтовні відповіді на всі питання, які цікавили представників ОСББ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: