У Володимирі провели урок благодійності у “Школі маленьких гідів”

У Володимирі провели урок благодійності у “Школі маленьких гідів”
У Володимирі провели урок благодійності у “Школі маленьких гідів”

31 серпня відбулось заключне заняття у “Школі маленьких гідів”, під час якого діти познайомилися з Міланкою Грушевською, задля допомоги котрій і реалізується проєкт “Благодійна екскурсія-квест “Маленькими кроками до великої мети”.
Мама Мілани Ольга Грушевська розповіла, які випробування їм доводиться проходити у боротьбі за життя та здоров’я дівчинки, яка уперто бореться з хворобою і вже досягла чималих результатів. Міланка народилася вагою у 900 грамів. З народження дівчинці поставили важкий діагноз – гідроцефалія. Здебільшого, діти з таким захворюванням, назавжди залишаються недієздатними. Проте, ця крихітка стала виключенням завдяки наполегливості мами, яка ні на хвилину не опустила рук.
Жінка докладає неабияких зусиль задля того, аби її донечка мала можливість жити повноцінним життям. Дівчинка вже перенесла операцію на очах у клініці “Охматдит” , після чого мала ще дві: з шунтування мозку та на сухожилля. Сьогодні Мілана поволі ходить і розмовляє. І це величезне досягнення, зважаючи на її діагноз.
Нещодавно дівчинці робили чергову операцію по підрізанню сухожиль. Її проводили лікарі у Луцьку, які приїздять в Україну двічі на рік. Вона була вкрай необхідна для неї, щоб мати можливість впевнено ступати ніжками. Ольга розповідає, що таке оперативне втручання разом із реабілітацією дає позитивні результати, але операції та реабілітація коштувала значних коштів – 2,5 тисячі доларів.
Дівчинка протягом декількох років проходить реабілітацію у центрі фізичної реабілітації для дітей «Вільний Рух». Для сталості результатів відвідувати Центр реабілітації потрібно хоча б чотири рази на рік. Але сім’я Мілани не має такої фінансової можливості, тому випускники “Школи маленьких гідів” через благодійну справу – збір коштів на лікування дівчинки, популяризуватимуть серед своїх однолітків та мешканців Володимира важливість милосердя та благодійності.
Працівники туристично-інформаціного центру запрошують усіх долучитися до благодійних екскурсій-квестів! Усі виручені кошти будуть спрямовані на допомогу дівчинці. Про дати та час проведення екскурсій буде проанонсовано згодом. 
Нагадуємо, що проєкт реалізовується ТІЦом Володимир-Волинської міської ради спільно з ГО ПУЛЬС МІСТА, за фінансової підтримки Zagoriy Foundation. Благодійний фонд Zagoriy Foundation був створений у 2015 році Глібом, Катериною та Володимиром Загоріями, щоби сприяти утвердженню та розвитку культури меценатства і філантропії в Україні. Фонд на довготривалій основі підтримує важливі для українського суспільства ініціативи та бере участь у заходах, які спрямовані на популяризацію благодійної діяльності. Пріоритетним напрямом діяльності Фонду є розвиток культури благодійності. В цьому напрямку Фонд системно впроваджує сталі проекти й окремі активності.
Ви можете допомогти маленькій Міланці зробити ще один крок до одужання, перахувавши кошти на рахунок Приватбанку: 4149 4991 3410 0120 Ольга Грушевська.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: