У Володимирі провели майстер-клас по впровадженню STREAM-освіти

У Володимирі провели майстер-клас по впровадженню STREAM-освіти
У Володимирі провели майстер-клас по впровадженню STREAM-освіти

З метою визначення інноваційної готовності педагогів щодо організації освітнього процесу, поширення педагогічного досвіду з формування культури інженерного мислення в дошкільників консультантка Людмила Салабай ініціювала та провела у співпраці з педагогами закладу дошкільної освіти № 8 «Вишиванка» майстер-клас.
Команда педагогів закладу дошкільної освіти № 8 «Вишиванка» під керівництвом директора Зоряни Гузь, вихователя-методиста Тетяни Балабанової впроваджують теоретичні основи STREAM-освіти та опановують практичні навички інтегрованого підходу в освітньому процесі.
STREAM-освіта (Science, Technology, Reading + Writing, Engineering, Arts, Mathematics) зорієнтована на цінності та інтереси дитини, на її розвиток, взаємозв’язок усіх сторін життя, тому основне завдання педагога — допомогти дитині пізнати світ за принципом взаємозв’язку та взаємодії.
Цей напрям освіти інтегрує в собі завдання з формування в дітей загальних наукових уявлень про світ; ознайомлення їх з інформаційно-комунікаційними технологіями; розвиток уміння експериментувати, конструювати; навчання  основ опрацювання змісту тексту, грамоти, математики, а також різних видів мистецтва.
Учасники майстеркласу шляхом прямого та коментованого показу послідовності дій, методів, прийомів і форм педагогічної діяльності, спільного відпрацювання методичних підходів з формування культури інженерного мислення в дошкільників отримали корисні поради.
З метою реалізації принципу наступності між дошкільною та початковою  ланками освіти на захід були запрошені асистенти вчителів молодшої школи, щоб у тісному взаємозв’язку розвивати здібності дитини до точних та гуманітарних наук.   
Живе спілкування, цікаві ідеї, обмін досвідом надихнули учасників майстеркласу на нові звершення щодо запровадження напрямів STREAM- освіти в роботу з дошкільниками та учнів молодшої школи.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: