У Володимирі пропонують роботу у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ

У Володимирі пропонують роботу у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ
У Володимирі пропонують роботу у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ

У Володимирі-Волинському оголошено конкурс на заміщення вакантної посади у структурі апарату ради та  виконавчих органів Володимир-Волинської міської ради.
Міський голова Ігор Пальонка прийняв  розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації.
Вимоги до кандидата:
вища освіта не нижче ступеня  магістра, спеціаліста, впевнене володіння основними принципами роботи на комп’ютері та відповідними програмними засобами, вільне володіння державною мовою.
Необхідні документи для участі у конкурсі:
– заява про участь в конкурсі;
– заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
– автобіографія та резюме;
– 2 фотокартки розміром 4х6 см;
– копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
–  копія документа, який посвідчує особу;
– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї;
– особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua) ;
– особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).
Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу у друкованому засобі масової інформації (газета “Слово правди” від 15.07.2021) .
Кандидати  на посаду будуть складати іспити на знання Конституції України, Законів України  “Про службу в органах місцевого самоврядування” та “Про місцеве самоврядування в Україні” , “Про запобігання корупції”, а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень та посадової інструкції.
Документи подаються особисто за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Д. Галицького,5, кабінет № 4 (тел. 3-84-30). Додаткова інформація щодо основних функцій, обов’язків, розміру та умов оплати праці надається там же.
Ознайомитися з питаннями по складанню іспиту на знання Конституції України, Законів України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» , «Про запобігання корупції» можна на сайті міської ради, завантаживши документ.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: