У Володимирі презентували військову драму «Мати Апостолів»

У Володимирі презентували військову драму «Мати Апостолів»
У Володимирі презентували військову драму «Мати Апостолів»

17-го березня у Володимир-Волинському КМЦ відбувся показ військової драми режисера Зази Буадзе «Мати Апостолів». На представленні фільму була одна з актрис кінострічки. Інформує видання Буг.
Стрічка глибоко вразила та сподобалася глядачам, адже аплодували стоячи.
Всеукраїнський тур показу фільму розпочали з Волині.
“Кожен куплений квиток став внеском у розвиток українського кінематографу та протидії російській пропаганді”, – сказала після показу помічниця продюсера фільму Сніжана Полянська.
Актриса, яка зіграла роль матері сепаратиста, Світлана Осіпенко, не стримала емоції після чергового перегляду фільму. Як розповідає, відчуває атмосферу війни кожного разу і їй неоднаково, що робиться на Сході України.
“Прототип головної героїні – це жінка, яка проживає у Вінниці. Літак, збитий на початку війни разом з льотчиком, який відвів його від села, не встиг вистрибнути і загинув – це стало основою для написання сценарію. Мати дійсно поїхала шукати свого сина і є кадри, зняті на Сході, на яких жінка ходить біля уламків збитого літака”, – розповіла актриса.
Багато моментів у фільмі дійсно співпадають з реальними подіями.
“Моя роль дала можливість показати широкий діапазон всієї болі і переживань і як це відчувають матері загиблих воїнів”.
Фільм про велику любов і доброту, про відчайдушність і безвихідь. Про почуття бійців по обидві сторони барикад і про величезну силу духу жінки-матері.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: