У Володимирі презентували проєкту громадського бюджету “Батутний парк"

Публікації

У Володимирі презентували проєкту громадського бюджету “Батутний парк"
У Володимирі презентували проєкту громадського бюджету “Батутний парк"

З 17 вересня розпочато голосування за проєкти громадського бюджету (бюджету участі). Голосування триватиме по 18 жовтня 2021 року включно.
Розпочинаємо знайомство з проєкту № 1 “Батутний парк” (автор Роман Горошкевич, бюджет 700 000 грн). Передбачено облаштування дитячого майданчику в зеленій зоні на вул. Луцькій, 174 шляхом встановлення 5 батутів. Проєкт має на меті організацію простору відпочинку для дітей, молоді та дорослих жителів міста, популяризацію здорового способу життя, а також сприяння у вихованні здорового молодого покоління.
Нагадаємо, що голосувати за проєкти мають право громадяни України віком від 16 років, які зареєстровані та/або проживають на території Володимир-Волинської міської територіальної громади. Одна людина зможе підтримати одночасно 4 проєкти – два великих і два малих.
Проголосувати за проєкт №1 можна за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua/projects/1
Ознайомитись з проєктами, які беруть участь у голосуванні та проголосувати можна на платформі «Громадський проєкт Володимир-Волинської міської територіальної громади» https://volodymyr.pb.org.ua одним з методів:

  • з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;
  • через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до Кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних );
  • ЕЦП Приватбанку.
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: