У Володимирі презентували проєкт громадського бюджету “Твій маленький гід”

У Володимирі презентували проєкт громадського бюджету “Твій маленький гід”
У Володимирі презентували проєкт громадського бюджету “Твій маленький гід”

18 жовтня завершується голосування за проєкти громадського бюджету (бюджету участі), яке розпочалось 17 вересня. До голосування допущено 10 проєктів: 5 великих та 5 малих. Продовжуємо знайомство із громадськими проєктами, котрі претендують на перемогу та очікують на вашу підтримку.
Проєкт №5 “Твій маленький гід” (автор Орися Вознюк, бюджет 671 000 грн) передбачає об’єднання основних атракцій в єдиний комплексний маршрут, промаркований 15 малими пластичними формами (25-сантиметрові бронзові скульптури дракончиків). Ці 15 локацій також міститимуть інтерактивний елемент, адже їх буде оснащено QR-кодами, за допомогою яких можна буде дізнатися про об’єкт. Проєкт має на меті покращення туристичної інфраструктури громади.
Проголосувати за проєкт №5 можна за посиланням: https://volodymyr.pb.org.ua/projects/5
Ознайомитись з проєктами, які беруть участь у голосуванні та проголосувати можна на платформі «Громадський проєкт Володимир-Волинської міської територіальної громади» https://volodymyr.pb.org.ua одним з методів:

  • з використанням ідентифікації через сервіс Bank ID: Ощадбанк, Приватбанк;
  • через E-mail реєстрацію (внесення самостійно даних до Кабінету користувача та активацію кабінету після надходження підтвердження на пошту, з обов’язковим внесенням сканкопії паспортних даних );
  • ЕЦП Приватбанку.
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: