У Володимирі отруюють собак (Відео)

Публікації

У Володимирі отруюють собак (Відео)
У Володимирі отруюють собак (Відео)

Волонтери бють на сполох, адже вже зафіксовано чотири випадки отруєння бездомних тварин у різних частинах міста.

Група волонтерів Наталія Данілова, Анна Кухарик, Стася Кублій, Тетяна Бондарук, Ірина Філатова, Тетяна Ханча і Наталія Волошина бють на сполох, адже у Володимирі-Волинському варвари методично і ціленаправлено проводять отруєння собак. Про це свідчать їм відомі поодинокі чотири випадки: в районах старого технікуму, військкомату, першого і другого військових містечок. 

Волонтери не можуть стримати емоцій, їх огортає гнів і розпач, коли розповідають про отруєну рудошерсту Юту (нещодавню героїню багатьох фейсбук-дописів), яку вдалося врятувати крапельницями та ін’єкціями силами небайдужих зоозахисників. А у редакцію їх привів випадок отруєння чорного песика Бобика, який постраждав сьогодні. Усі намагання врятувати тварину були марними. У волонтерів є відеопідтвердження цих слів.

- Ми не хочемо думати, що це нова влада встановлює нові порядки. По останньому випадку у ветеринарну клініку ми викликали наряд поліції для складання протоколу. Ми хочемо, щоб винуватці відповіли за свої ганебні вчинки. Але піймати за руку їх ми можемо спільними зусиллями і таким чином врятувати сотні безневинних тварин, адже вони гинуть на очах дітей, залишаючи невиліковні рани у їхніх душах, - кажуть волонтерки.   

На прохання волонтерів далі публікуємо відео, яке вони надали, щоб привернути увагу громадськості до того, які сцени можуть побачити діти посеред вулиці при такому поводжені з тваринами.

Цей запис не рекомендується до перегляду особам, які не досягли повноліття або зі слабкою психікою!

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: