У Володимирі оголосили переможницю бізнес-проєкту на 30 тисяч гривень

Публікації

У Володимирі оголосили переможницю бізнес-проєкту на 30 тисяч гривень
У Володимирі оголосили переможницю бізнес-проєкту на 30 тисяч гривень

У Володимирі-Волинському 13 жовтня відбувся фінал конкурсу на найкращий бізнес-проєкт.
Переможницю конкурсу обирали в Центрі розвитку підприємництва Володимир-Волинської міськрайонної філії Волинського обласного центру зайнятості.
Участь у конкурсі взяли місцеві підприємиці Тетяна Пагуба та Наталія Митошоп. Обидві учасниці представили цікаві бізнес-проєкти, проте перемогу отримав проєкт авторства Наталії Митошоп «Клуб роботехніки «Рободім». 
Жінка отримала сертифікат на 30 тисяч гривень на підтримку власної справи.
"Конкурс – це завжди виклик та можливість проявити себе, отримати певну дозу адреналіну та досвіду, а у конкурсі  «Кращий бізнес-проєкт», – ще й фінансову підтримку, розповіла Район.Володимир-Волинський переможниця конкурсу бізнес-проєктів Наталія Митошоп."
Підприємиця каже, що їй було дуже цікаво взяти участь у конкурсі та побачити інші бізнес-ідеї. Шкода лише, що люди бояться долучатися до таких конкурсів. 
"Особисто для мене написання бізнес-проєкту зайняло небагато часу та й нічого важкого в тому немає. Кожен, хто має якусь ідею, перед тим як її втілити у життя – прораховує все це. І ці думки потрібно перенести на папір чи оцифрувати. Раджу кожному спробувати власні сили в цьому чудовому конкурсі для свого подальшого розвитку."
Кошти переможниця конкурсу планує витратити на придбання нових конструкторів LEGO® Education BricQ Motion Prime, LEGO Education SPIKE Prime та програми навчання. 
Нагадаємо, конкурс був ініційований філією та підтриманий виконавчим комітетом Володимир-Волинської міської ради. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: