У Володимирі обрали нового начальника управління інфраструктури

У Володимирі обрали нового начальника управління інфраструктури
У Володимирі обрали нового начальника управління інфраструктури

19-го квітня у Володимир-Волинській міській раді відбулось чотири конкурси на заміщення вакантних посад.
Конкурсна комісія розглядала заяви, оцінювала письмові роботи та проводила усні співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад.
На конкурс на заміщення вакантної посади начальника управління інфраструктури документи подали два претенденти: Ігор Петрович Возний та Сергій Олексійович Мамалига.
За результатами конкурсу обоє кандидатів набрали однакову кількість балів. Після обговорення комісія шляхом проведення додаткового голосування прийняла рішення рекомендувати міському голові на цю посаду Ігоря Возного.
Ігор Петрович Возний народився 3 лютого 1970 року. Освіту здобув у Камянець-Подільському будівельному технікумі за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”, за такою ж спеціальністю навчався у Львівському державному аграрному університеті, а також здобув економічну освіту.
Чотири роки досвіду роботи на підприємствах будівельної галузі. Десять років досвіду роботи органах внутрішніх справ та податкової міліції. 14 років досвіду роботи, державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду у сфері будівництва.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: