У Володимирі обрали начальника відділу культури

Публікації

У Володимирі обрали начальника відділу культури
У Володимирі обрали начальника відділу культури

13 травня у залі засідань Володимир-Волинського міськвиконкому відбулись два конкурси на заміщення вакантних посад – начальника  відділу культури та мистецтва управління з гуманітарних питань, а також начальника відділу ведення реєстру територіальної громади та паспортних послуг управління «Центр надання адміністративних послуг».
Конкурси відбулись у два етапи – о 10:00 кандидати на вакантні посади складали письмові іспити на знання законодавства України, а близько обіду проходили усну співбесіду. За кожне завдання конкурсна комісія виставляла бали, за підсумком яких визначали претендента, котрого і рекомендуватимуть міському голові призначити на ту чи іншу посаду.
На посаду начальника відділу культури претендували діючий очільник цього відділу Роман Віслобоков та Анатолій Сурмик. За результатами двох етапів конкурсу на 2 бали кращий результат показав Анатолій Сурмик, тож саме його конкурсна комісія рекомендуватиме на посаду начальника відділу культури.
Довідково:
Анатолій Іванович Сурмик народився 4 вересня 1978 року.
Освіту здобув у Волинському державному університеті ім. Л. Українки за спеціальністю «Соціальна педагогіка».
Досвід роботи:

  • 2000-2006 рр. – психолог ЗОШ №2 м. Володимир-Волинський.
  • 2006-2013 рр. – начальник відділу культури та туризму Володимир-Волинської РДА.
  • 2014-2017 рр. – директор Волинського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
     
Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: