У Володимирі обговорили проблему безпритульних тварин

У Володимирі обговорили проблему безпритульних тварин
У Володимирі обговорили проблему безпритульних тварин

«Проблема появи нових безпритульних тварин на території Володимир-Волинської міської територіальної громади вирішиться лишень тоді, коли домашні тварини будуть обліковані і належно зареєстровані», – зазначила начальник Володимир-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Надія Лозовицька.
Про це інформують Головному управлінні Держпродспоживслужби у Волинській області.
За її словами в міській раді під час погоджувальних комісій, в роботі яких вона теж брала участь, обговорювали проєкт Правил утримання домашніх собак і котів на території міської територіальної громади.
Згідно з цими Правилами, як розповіла Надія Лозовицька, зокрема, передбачається виділення коштів на стерилізацію безпритульних собак і котів та реєстрацію домашніх улюбленців, яка стане обов’язковою на території громади.
Затвердити проєкт Правил утримання домашніх собак і котів на території Володимир-Волинської міської територіальної громади, який має поліпшити ситуацію щодо утримання і поводження з домашніми тваринами, а також обмежити їх шкідливий вплив на благоустрій, передбачається на наступній сесії.
Нагадаємо, Верховна Рада 15 липня, ухвалила законопроєкт №2351 щодо впровадження в Україні стандартів ЄС щодо гуманного ставлення до тварин.
Документ, зокрема, передбачає впровадження низки директив Європейського Союзу щодо захисту тварин від жорстокого поводження.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: