У Володимирі обговорили поточні та планові ремонтні роботи доріг громади

У Володимирі обговорили поточні та планові ремонтні роботи доріг громади
У Володимирі обговорили поточні та планові ремонтні роботи доріг громади

11 червня у Володимир-Волинській міській раді відбулась робоча зустріч міського голови Ігоря Пальонки та першого заступника Ярослава Матвійчука з керівництвом Служби автомобільних доріг, за участю народного депутата Ігоря Гузя.
За «круглим столом» учасники зустрічі обговорили поточні та заплановані ремонтні роботи доріг державного та національного значення, котрі пролягають територією Володимир-Волинської громади. Після цього відбулась виїзна нарада і огляд вулиці Устилузької, де саме розпочали вкладати фінішне асфальтне покриття.
«Це дуже важлива подія для нашої громади. Адже усі ми з нетерпінням чекали на завершення ремонтних робіт на вулиці Устилузькій, аби нарешті нашим мешканцям було зручно пересуватись цією вулицею, як автомобілем, так і пішки. Саме тому виділяємо із місцевого бюджету кошти на облаштування тротуарів із бруківки, оскільки у проект даної дороги пішохідна частина не увійшла. А нові зупинки польського виробництва, які встановить підрядна організація, покладуть початок у нашому місті оновлення усіх зупинок громадського транспорту. Вважаю, що ремонт доріг – це чудова інвестиція у розвиток нашої громади», – зазначив міський голова Ігор Пальонка.
Нагадаємо, що ремонт дороги від Володимира-Волинського до Устилуга відбувається у рамках польсько-українського проекту. Ремонтні роботи на автошляху розпочались іще минулого року. Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак, є сподівання, що вкладання фінішного асфальтобетонного покриття разом із розміткою, зупинками та освітленням завершать до початку липня.
«Переконаний, що на цьому об’єкті все буде зроблено на належному рівні. Окрім цього, у нас ще є багато планів взаємодії із Укравтодором та Службою автомобільних доріг, а саме – дорога із Благодатного до Іванич, з Верби до Турійська та вулиця Зимнівська, щодо якої є принципова позиція на державному рівні розпочати капітальний ремонт, який включатиме тротуари, зупинки та вуличне покриття, уже цього року», – додав народний депутат Ігор Гузь.
На ремонт вулиці Зимнівської за кошти місцевого бюджету виготовлено документацію і уже оголошено тендер. Також у громаді працюють над ремонтом доріг комунального значення у місті та на сільській території, зокрема оголошено тендер на вулицю Павлова та уже проведено тендер на вулицю Озерну.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: