У Володимирі незабаром стартує прийом проєктів до бюджету участі

Публікації

У Володимирі незабаром стартує прийом проєктів до бюджету участі
У Володимирі незабаром стартує прийом проєктів до бюджету участі

З 1 травня по 30 червня проводитиметься прийом проєктів для участі в громадському проєкті або бюджеті участі громади.
Для того, щоб подати проєкт, потрібно вибрати ідею, яка б відповідала пріоритетним напрямкам, заповнити аплікаційну форму (буде доступна з 1 травня) та зібрати 10 підписів на підтримку малого проекту або 20 – на підтримку великого проекту.
Розмір малого громадського проєкту – від 10 000 до 199 000 грн., великого – від 200 000 до 700 000 грн. Реалізовуватимуть проєкти-переможці за кошти міського бюджету у 2022 році.
Загальний обсяг видатків, що планується спрямувати на реалізацію проєктів : 2655 000 грн, з яких на малі проєкти- 796 500 грн. та на великі – 1 858 500 грн.
Подати проєкт може фізична особа, яка досягла 18 річного віку (станом на дату подання проєкту ), є громадянином України, створила ідею щодо покращення Володимир-Волинської міської територіальної громади та оформила її у вигляді проєкту відповідно до вимог Положення про громадський бюджет (бюджет участі) Володимир-Волинської міської територіальної громади.
Кошти громадського бюджету (бюджету участі) на проєкти, які реалізовуватимуться у органах самоорганізації населення, на прибудинкових та прилеглих територіях багатоквартирних будинків не виділяються.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: