У Володимирі не відовлюватимуть подачу тепла у школи та в будинки мешканців

У Володимирі не відовлюватимуть подачу тепла у школи та в будинки мешканців
У Володимирі не відовлюватимуть подачу тепла у школи та в будинки мешканців

Ліміти на газ від постачальника для Володимир-Волинськтеплоенерго були домовлені до 15 квітня. Далі переговори про виділення лімітів довелося продовжувати. Їх одержали 26-го квітня та відновили постачання тепла в дитячі садочки. Проте поновлювати опалення в оселях та школах не будуть.
Чому саме – розповів під час брифінгу мер Володимира Ігор Пальонка.
Зазначимо, що цього року зима затягнулася. Так ще 26-го квітня у Володимирі помітили сніг, температура повітря опускалася до одного градуса.
Як розповів голова, 26-го квітня з газовиками було домовлено про ліміти. Відразу “включили” садочки. Проте немає лімітів з 1-го травня.
“Як тільки отримали ліміти, було рішення опалити садочки. Школи навчаються дистанційно через ситуацію з коронавірусом. Вона залишається непростою. Далі, як будуть вчитися діти, залежить від ситуації з коронавірусом”, – сказав мер.
На звичайній формі навчається тільки Суходільська школа, одна в громаді – так вирішив директор. Інші керівники підписали документи про перехід на дистанційне: з 26-го квітня і до завершення Великодня.
Для того, щоб повністю відновити опалення в оселях володимирчан, потрібно 2-3 дні. Як зауважив Пальонка, згідно прогнозу погоди, далі йде потепління. Так, якщо відновити опалення, система, яка не працювала з 15-го квітня, повноцінно запрацює за кілька днів, коли на вулиці вже буде тепло. Споживачі задаватимуть логічні запитання: навіщо увімкнули опалення, коли вже надворі тепло, каже мер.
Щодо травня, то ліміти на газ з першого числа ще під знаком питання.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: