У Володимирі на засіданні соціальної комісії призначили матеріальні допомоги та грошові виплати призначали

Публікації

У Володимирі на засіданні соціальної комісії призначили матеріальні допомоги та грошові виплати призначали
У Володимирі на засіданні соціальної комісії призначили матеріальні допомоги та грошові виплати призначали

11 травня відбулось засідання комісії по наданню державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та грошових допомог, передбачених Програмою соціального захисту населення Володимир Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
У ході проведення засідання підтримано звернення 19 мешканців Володимир-Волинської громади щодо призначення їм одноразових грошових допомог. На ці цілі виділять 33 600 гривень. Одне звернення щодо грошової допомоги отримало відмову.
Члени комісії підтримали 6 звернень громадян щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування рідних та близьких, на що спрямують 13 500 гривень.
Додатково комісією вирішено 27 000 гривень виділити на допомогу 4 важкохворим та онкохворим дітям віком до 23 років включно.
Прийнято також рішення про надання допомоги на поховання двом жителям громади у загальній сумі 1768, 74 гривень. Одноразову соціальну виплату нададуть одній внутрішньо переміщеній особі.
Розглянуто комісією подання начальника управління соціального захисту населення Олександра Смикалюка про відзначення грошовими допомогами до Дня матері жінок, що виховують трьох і більше дітей ( 9 жінкам вручили по 300 гривень кожній), про надання грошової допомоги сім’ям загиблих в АТО на вирішення невідкладних матеріально-побутових проблем ( 21 родині виділили по 5 000 гривень).
Також члени комісії розглянули звернення голови Володимир-Волинської міськрайонної організації ветеранів війни і праці України щодо відзначення грошовими допомогами громадян міста з нагоди Дня пам’яті і примирення та 76-ї річниці перемоги над нацизмом (21 містянину було вручено по 500 гривень).
За підсумками засідання комісії Володимир-Волинській міськрайонній організації Української спілки ветеранів Афганістану виділили 4 500 гривень на статутну діяльність.
У ході проведення засідання розглянуто 3 звернення жителів Володимир-Волинської громади щодо призначення житлових субсидій. За результатами їх розгляду 2 заявникам призначені субсидії, а 1 відмовлено згідно пп.3, п.14 Положення про порядок призначення житлових субсидій. Призначили також житлові субсидії за фактичним місцем проживання 4 претендентам.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: