У Володимирі на заміну старому котлу встановили сучасний та енергоефективний

Публікації

У Володимирі на заміну старому котлу встановили сучасний та енергоефективний
У Володимирі на заміну старому котлу встановили сучасний та енергоефективний

Модернізація теплових мереж та заміна старого обладнання на комунальному підприємстві «Володимир-Волинськтеплоенерго» не припиняється. Про це інформують на сторінці КП “Володимир-Волинськтеплоенерго” у рубриці #ПрацюємоНаРезультат_Володимир_ВолинськеТКЕ.
За кошти комунального підприємства «Володимир-Волинськтеплоенерго» на котельні по вулиці Луцька, 146К було придбано та силами працівників встановлено новий сучасний твердопаливний котел КЗОТ BRS 1000 Comfort.
«Даний котел виготовлений з високоякісної сталі і має високий рівень коефіцієнту корисної дії. Також має знижене питоме теплове навантаження, що забезпечує довговічність роботи котельного обладнання. Спалювання палива у ньому відбувається цілком екологічно та безпечно. Аналогічний потужний котел силами та коштом нашого підприємства встановлений і на котельні по вулиці Котляревського, 10К», – зазначає директор КП «Володимир-Волинськтеплоенерго» Сергій Коба.
Варто зазначити, що новий високоефективний котел встановили замість старого котла марки «Мінск-1», який перебував в експлуатації з 1987 року. Старий котел часто потребував тривалих зупинок на обслуговування й чистку газоходів та димових каналів, що призводило до неефективного використання та додаткових витрат. Встановлення сучасного енергоефективного котла на котельні по вулиці Луцька, 146К вирішило дану проблему.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: