У Володимирі комунальники наводять лад на міських кладовищах

Публікації

У Володимирі комунальники наводять лад на міських кладовищах
У Володимирі комунальники наводять лад на міських кладовищах

Працівники КП “Полігон” продовжують систематичну роботу з прибирання кладовищ перед Провідною неділею. Сьогодні комунальники активізували прибирання, щоб якомога краще очистити міські кладовища від сміття, а також навести благоустрій біля меморіалів.
Як розповів директор комунального підприємства Володимир Собіпан, прибирання кладовищ розпочали ще минулого тижня, аби навести лад перед Великоднем. Проте оскільки люди активно прибирають могили своїх рідних та близьких перед Поминальною неділею, сьогодні від ранку на території Федорівського та Ладомирського кладовищ працює техніка, котра завантажує та вивозить з територій зібране сміття.
Загалом за два тижні клопіткої роботи з території Федорівського кладовища на утилізацію було вивезено 180 кубометрів сміття, з яких 45 – лише за сьогоднішній день. З Ладомирського кладовища вивезено 74 метрів кубічних.
До кінця цього тижня комунальники обіцяють завершити благоустрій обох міських кладовищ, аби люди могли прийти на упорядковані місця поховань і запалити свічку за упокій душ близьких.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: