У Володимирі 60 днів ніхто не виконує рішення про створення громадської ради (ВІДЕО)

У Володимирі 60 днів ніхто не виконує рішення про створення громадської ради (ВІДЕО)
У Володимирі 60 днів ніхто не виконує рішення про створення громадської ради (ВІДЕО)

У вівторок 15 червня міський голова Ігор Пальонка заявив під час брифінгу, що у місті планується створення громадської ради при виконкомі. Але, як розповів на своїй сторінці у фейсбуці місцевий активіст і підприємець Андрій Кандиба, таке розпорядження міського голови було видане ще 26 березня 2021 року.

- Сьогодні представники ініціативної групи зустрілись з міським головою щодо цього питання, - розповідає Андрій Кандиба у своєму відео. -  26 березня ініціативна група громадських організацій міста подала міському голові звернення з рекомендацією створити громадську раду при виконкомі.

За словами пана Андрія того ж дня міський голова Ігор Пальонка завізував це звернення і передав на виконання профільному заступнику, вказавши розробити рішення щодо створення громадської ради.

- Але за 60 днів рішення так і не було опубліковано. Його нема, - заявляє активіст.

Сьогодні, 16 червня, представники ініціативної групи ГО міста зустрілися з міським головою і його заступниками та подали скаргу стосовно невиконання розпорядження очільника міста і притягнення певних людей до відповідальності за це.

Окремо Андрій Кандиба підняв питання щодо перейменування міста Володимир-Волинський. Оскільки вчора було створено робочу групу, до складу якої, за його словами, увійшли представники управлінь і деяких незрозумілих громадських організацій. На думку ініціативної групи цей процес мав би проходити при сформованій громадській раді.

- Тільки тоді ми маємо право починати цей процес перейменування, щоб усю громаду міста, кожного жителя ми могли почути і відповідно спільними зусиллями прийняти правильне виважене рішення, - каже пан Андрій.

Розділ новин: 

Коментарі

Ще один неук. Не "перейменування", а "повернення". Це не тільки інший термін, але й інша процедура, інший зміст, і інший символізм. Щодо "незрозумілих ГО,у робочій групї".Які ж не "зрозумілі"? Не зрозумілі тільки тому що там немає Кандиби? Як на мене, у цій групі взагалі не повинно бути ГО різного роду, і направленості. У цій групі мають бути історики, і спеціалісти дотичних професій.

Коментарі

Схожі новини: