У Володимир-Волинському ТМО розпочалось навчання медиків у межах програми NAKOPA

У Володимир-Волинському ТМО розпочалось навчання медиків у межах програми NAKOPA
У Володимир-Волинському ТМО розпочалось навчання медиків у межах програми NAKOPA

1 грудня у Володимир-Волинському ТМО розпочалось триденне навчання для лікарів медичного закладу на тему ранньої діагностики онкологічних захворювань, яке проводиться у межах реалізації проєкту «Разом задля здоров’я та благополуччя мешканців Володимира-Волинського та Цвікау» програми NAKOPA.  
У відкритті тренінгу, який є одним із фінішних етапів реалізації спільного проєкту із німецьким містом-партнером Цвікау, узяв участь заступник міського голови Андрій Гудим. Він побажав усім учасникам плідної роботи та висловив сподівання, що нові знання та досвід, якими поділиться  онкохірург-проктолог обласної клінічної лікарні Микола Карабан, будуть корисними володимир-волинським медикам для подальшої роботи у діагностиці онкозахворювань.
Генеральна директорка КП «Володимир-Волинське ТМО» Тетяна Ващук подякувала міській владі за допомогу у реалізації різноманітних проєктів у медичному закладі, серед яких і міжнародний проєкт у межах програми NAKOPA.
По закінченню триденного навчання усі 15 лікарів, які беруть у ньому участь, отримають відповідні сертифікати. Наступним етапом стане навчання медиків у Луцьку, яке проводитимуть лікарі з німецької клініки Генріха Брауна. Підсумкова конференція, присвячена результатам реалізації проєкту, відбудеться у березні-квітні наступного року.
Нагадаємо, що проєктом «Разом задля здоров’я та благополуччя мешканців Володимира-Волинського та Цвікау»  передбачено закупівлю для Володимир-Волинського ТМО УЗД-апарату з еластографією, який сприятиме діагностиці онкологічних та інших захворювань на ранніх стадіях. Вартість апарату 71 500 євро.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: