У Володимир-Волинському ТМО процедура тромболізису стала безкоштовною

Публікації

У Володимир-Волинському ТМО процедура тромболізису стала безкоштовною
У Володимир-Волинському ТМО процедура тромболізису стала безкоштовною

На базі неврологічного відділення комунального підприємства «Володимир-Волинське ТМО» пацієнтам проводять системний тромболізис.
Тромболітична терапія – це сучасне лікування перших проявів інсульту, йдеться на сторінці медзакладу у фейсбуці.
Тромболітична терапія (тромболізис) дозволяє розчинити тромб всередині судини за допомогою спеціальних лікарських засобів – тромболітиків. Дана процедура у лікарні абсолютно безкоштовна.
Лікарі неврологічного відділення КП «Володимир-Волинське ТМО» наголошують, що при ішемічному інсульті важливо потрапити до лікарні у перші три години початку захворювання, а при раптовому геморагічному інсульті – упродовж години.
Пам’ятайте, знаючи ознаки захворювання ви можете врятувати людині життя!
При інсульті посмішка хворого може бути кривою, куточок губ з одного боку може бути направлений вниз, а не вгору; також часто (але не завжди!) порушується вимова простих слів; найпоширеніша ознака – асиметрія рухів кінцівками, тобто людина не може, наприклад, підняти обидві руки (якщо руки піднімаються не однаково — це може бути ознакою інсульту).
До приїзду на приймальне відділення забезпечте хворому притік свіжого повітря, запишіть час початку інсульту, спостерігайте за симптомами та зміною стану і в жодному разі не дозволяйте хворому спати!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: