У Володимир-Волинському ТМО функціонує відеобронхоскоп нового покоління

Публікації

У Володимир-Волинському ТМО функціонує відеобронхоскоп нового покоління
У Володимир-Волинському ТМО функціонує відеобронхоскоп нового покоління

У комунальному підприємстві «Володимир-Волинське ТМО» функціонує відеобронхоскоп нового покоління. Діагностичну процедуру бронхоскопії проводить хірург-ендоскопіст Валерій Лисичук максимально безпечно для пацієнтів із хронічними запальними і гнійними захворюваннями легень, слизових оболонок трахеї і бронхів.
Про це інформують на сторінці закладу.
Відеобронхоскоп ергономічний і безпечний для пацієнта, має розширені терапевтичні можливості завдяки робочому каналу 2,8 мм. Кінчик терапевтичного інструмента, який вигинається вгору і внизу на 180º і дозволяє максимально безпечно та безболісно для пацієнта провести обстеження.
Високе, чітке і контрасне зображення HD-стандарту виводиться у вигляді відео на екран монітора з можливістю фото та відеофіксації.
Показання для проведення бронхоскопії:

  • невмотивований кашель, що триває понад 1 місяць;
  • тривала задишка (при виключенні бронхіальної астми і серцевої недостатності);
  • опіки нижніх дихальних шляхів;
  • пневмонія з затяжним перебігом, рецидивні пневмонії;
  • хронічні захворювання бронхів і легень нез’ясованої причини;
  • підозра на наявність стороннього тіла в просвіті дихальних шляхів;
  • кровохаркання.

Відповідно до пакету Програми медичних гарантій Національної служби здоров’я України, бронхоскопія входить до пакету пріоритетних медичних послуг інструментальних досліджень для ранньої діагностики новоутворень.
Підстави надання послуги: направлення від сімейного лікаря, з яким укладено декларацію, або лікуючого лікаря, вік пацієнта – від 50 років і старше.
Здійснити попередній запис можна також у реєстратурі поліклініки або за номером телефону 3-41-03.
Перед дослідженням хворому потрібно проконсультуватися з лікарем Валерієм Валерійовичем Лисичуком для виявлення протипоказань або інших важливих аспектів, що важливі при проведенні дослідження.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: