У Володимир-Волинському педагогічному коледжі відбувся випускний

Публікації

У Володимир-Волинському педагогічному коледжі відбувся випускний
У Володимир-Волинському педагогічному коледжі відбувся випускний

25-го червня у Слов’янському парку відбулась урочисте свято для випускників Володимир-Волинського педагогічного фахового коледжу імені Агатангела Кримського.
З вітальним словом виступив директор Володимир-Волинського педколеджу Микола Савельєв, який привітав випускників з їхнім святом та побажав, аби кожен крок був обдуманим і вдалим. Також вітання випускникам звучали від голови наглядової ради педагогічного коледжу, народного депутата Ігоря Гузя та міського голови Володимира Ігоря Пальонки.
Ігор Анатолійович у своєму виступі зазначив, що попри непростий рік усім випускникам вдалось успішно завершити навчання завдяки власній наполегливості, старанням викладачів та підтримці батьків та рідних. Побажав завжди ставити перед собою високі цілі та вміти досягати їх.
Ви – люди, які виросли вже в незалежній Україні, маєте своє бачення і, що важливо, – патріотичне виховання, тож ми покладаємо великі надії на вас. Сьогодні я дякую за натхнення, роботу та старання викладачам, які вклали свою душу, усі свої вміння, аби “наповнити” знаннями студентів, які від сьогодні йдуть власною дорогою життя. Дякую батькам, які з розумінням ставились до своїх дітей та підтримували їх, допомігши успішно завершити цей рік.
Дорогі випускники! Я бажаю вам впевнено крокувати дорогою життя, знайти себе, реалізувати плани, які ставите перед собою, вступити до омріяних вищих навчальних закладів, знайти своє покликання! Міцного здоров’я, успіхів та здійснення мрій!
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: