У Володимир-Волинській міській раді зустрілися з представниками різних релігійних конфесій

Публікації

У Володимир-Волинській міській раді зустрілися з представниками різних релігійних конфесій
У Володимир-Волинській міській раді зустрілися з представниками різних релігійних конфесій

6 січня у міській раді спільно з настоятелями храмів Володимира-Волинського обговорили питання проведення Різдвяних свят. В зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук, представники правоохоронних органів.
На зустрічі нагадали про обмеження, встановлені на території України у період локдауну. Священнослужителів закликали організувати проведення богослужінь та відвідування храмів парафіянами таким чином, аби дотриматися протиепідемічних заходів. Ярослав Матвійчук закликав священників провести роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил карантину, щоб недопустити поширення інфікування людей та зберегти їх здоров’я.
У ході розмови перший заступник міського гололови акцентував увагу на встановлених протиепідемічних заходах впродовж локдауну. Він висловив сподівання, що представники релігійних конфесій донесуть до прихожан основні правила карантину.
Начальник Володимир-Волинського відділу поліції Василь Майданюк та його заступник Олександр Демчук нагадали присутнім про обов’язковий масковий режим та закликали священство з розумінням віднестися до ситуації, що склалася.
Настоятелі церков запевнили, що при проведенні богослужінь дотримуватимуться наданих рекомендацій.
Завершилася розмова побажаннями, щоб ці Різдвяні свята пройшли в радості, любові та при доброму здоров’ї. 
Нагадаємо, що в період з 00 годин 00 хвилин 08.01.2021 року і до 00 годин 00 хвилин 25.01.2021 року на території України вводять так званий “зимовий” локдаун або карантин “зимових канікул”.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: