У Володимир-Волинській громаді судитимуть горе-матерів

Публікації

 У Володимир-Волинській громаді судитимуть горе-матерів
У Володимир-Волинській громаді судитимуть горе-матерів

На батьків у Володимир-Волинській громаді склали адмінпротоколи за неналежний догляд за дітьми: одна матір покинула трьох неповнолітніх на добу, її розшукали та привезли додому, інша – «розвела» у будинку повну антисанітарію.
Працівники сектору ювеналальної превенції Володимир-Волинського районного відділу поліції спільно з начальником сектору взаємодії з громадами відділу превенції Андрієм Грицюком та директором Зарічанського сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інною Мацьохою відвідали сім’ї, що опинились у складних життєвих обставинах, – повідомляє Володимир-Волинський районний відділ поліції.
Правоохоронці та комісія виявили два факти неналежного виконання батьківських обов’язків. 33-річна жінка на добу залишила без нагляду в холодній та брудній оселі трьох малолітніх дітей. Жінку поліцейські знайшли та привезли додому.
21-річна матір, маючи немовля та малолітню дитину, «розвела» у будинку повну антисанітарію.
На порушників складено адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали направлять до суду, для прийняття рішень.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: