У місті відкрився новий заклад, де за привабливою ціною можна придбати всі необхідні продукти для святкового столу 

У місті відкрився новий заклад, де за привабливою ціною можна придбати всі необхідні продукти для святкового столу 
У місті відкрився новий заклад, де за привабливою ціною можна придбати всі необхідні продукти для святкового столу 

Магазин-склад “Сан Санич”, що на вулиці Гайдамацькій, пропонує покупцям широкий асортимент продуктів, а також побутову хімію та супутні товари.

Попри пандемію та карантин, за цей рік у місті відкрилося чимало чудових закладів. Неодноразово на сторінках газети ми розповідали про сміливців, які наважилися, незважаючи на значні труднощі та усілякі обмеження, йти до мрії і втілювати в реальність свої задуми. Серед таких – Олександр Іванюк.
Чоловік уже десять років проживає у Володимирі-Волинському, де створив сім’ю і разом із дружиною виховує двох діток. Нещодавно він вирішив започаткувати власну справу, заручився підтримкою близьких людей і відкрив гуртівню. Олександр каже, що хоче, щоб у нашому місті кожен міг придбати якісні товари за низькими цінами. Він усвідомлює, як важко сьогодні більшості зводити кінці з кінцями, тому поставив перед собою мету – співпрацювати з відповідальними та добросовісними постачальниками і виробниками, які пропонують дійсно хороші недорогі продукти. Підприємець здійснює мінімальну націнку та постійно готує чимало вигідних пропозицій для своїх покупців, а для тих, хто купуватиме товари оптом, зробить ще й хорошу знижку. Він категорично проти того, щоб підвищувати ціни перед святами, як це робить чимало підприємців. Орієнтуючись на європейський досвід, до свят намагається запропонувати якомога більше привабливих цін на найпопулярніші продукти, щоб кожен зміг придбати все необхідне для приготування страв до  святкового столу. Задоволені покупці стають постійними, повертаються сюди знову і знову та рекомендують торгівельний заклад своїм знайомим та друзям. 
Місце розташування гуртівні вибране досить вдало. Вона знаходиться близько до автостанції, а отже, покупцям, які приїжджають із сіл району, буде зручно здійснити закупи. І таких, як зізнається власник, уже чимало.
Торгова зона магазину-складу становить 120 квадратних метрів. Тут у кілька рядів розміщені прилавки з продукцією. Асортимент товарів чималий: крупи, макаронні та хлібобулочні вироби, кава, чай, олія, майонез, кетчуп, кукурузка, горошок, хрін, оливки, приправи, сіль, цукор, борошно, все для випічки, мак, родзинки, згущене молоко, мінеральна вода та солодка газована, соки та нектари – усе різних виробників та цінових категорій. А ще тут чималий асортимент солодощів: шоколад, цукерки, халва, вафлі, печиво, кукурудзяні палички і готові новорічні подаруночки в наборі. Є молочна продукція, ковбаси, найпопулярніші види замороженої риби. Для домашніх улюбленців тут теж можна придбати корм. У гуртівні також представлені різноманітні товари для гігієни, а ще є відділ побутової хімії з широким різновидом найпопулярніших товарів з Польщі (пральні порошки, засоби для прибирання, миття посуду, підгузки), Німеччини та від вітчизняних виробників. 
На більш ніж 100 найменувань товарів нині діють акції, і їх можна придбати за дуже низькими цінами. Вони точно дешевші, ніж на ринку. Гуртівня працює у будні з 9.00 до 18.00, у суботу-неділю – з 9.00 до 16.00.
Олександр Іванюк каже, що асортимент товарів магазину-складу “Сан Санич” щоразу розширюватиметься, а вигідних пропозицій ставатиме все більше. З переліком найпопулярніших акцій можна ознайомитися на сторінці торгового закладу в соціальній мережі «Інстаграм» (magazyn_sklad). 
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: