У мешканки Володимира конфіскували собаку, яка покусала перехожого

У мешканки Володимира конфіскували собаку, яка покусала перехожого
У мешканки Володимира конфіскували собаку, яка покусала перехожого

У Володимирі-Волинському судили жінку, собака якої покусав перехожого. Про це відомо з постанови Володимир-Волинського міського суду.
Як йдеться у матеріалах справи, 15 червня 2021 року о 22-й годині собака без намордника та повідка вибіг з двору і покусав чоловіка за руки і ноги. Постраждалий отримав тілесні ушкодження.
Цим жінка порушила правила утримання собак у м. Володимир-Волинському, затверджених рішенням виконавчого комітету міської ради від 21.08.2008 року, № 322. Своїми діями … вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.154 КУпАП (Порушення правил утримання собак та котів).
Суд визнав її винуватою у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 154 КУпАП та наклав на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 51 гривня.
Також правопорушниця заплатить 454 гривні судового збору.
Собаку, згідно з постановою суду, конфіскували.
Нагадаємо, нещодавно Володимир-Волинська міська рада затвердила Правила утримання домашніх собак та котів у Володимир-Волинській міській територіальній громаді. Відтепер власники повинні реєструвати домашніх тварин з трьохмісячного віку, під час вигулу собаки одягати намордник (крім собак дрібних порід) та тримати її на короткому повідку до міста вигулу, а також попереджувати гавкання собак у період з 23.00 до 07.00 у багатоквартирних будинках.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: