Тіло може багато розповісти про пережиті емоційні стани 

Тіло може багато розповісти про пережиті емоційні стани 
Тіло може багато розповісти про пережиті емоційні стани 

Кінезіолог і масажист Михайло Маліновський застосовує до лікування недуг власний підхід, який ґрунтується на пошуку першопричин і поясненні нерозривного зв’язку між емоційним, психологічним та фізичним станом.

Михайло Маліновський – дипломований фахівець з фізичної реабілітації. Вищу освіту отримав у Східноєвропейському університеті, після закінчення якого зіткнувся з проблемою працевлаштування за спеціальністю. Деякий час працював в інших сферах і навіть змушений був поїхати на роботу в Польщу. Саме там випала можливість займатися реабілітаційною медициною та масажем. Працював і поглиблював свої знання, професійно зростав. Коли повернувся у Володимир-Волинський, то став розвиватися також як кінезіолог.  

Уже понад два роки практикує у Володимирі

Прикладна кінезіологія – це один з напрямів в альтернативній медицині. Вона  займається вивченням опорно-рухового апарату людини і розробкою особливого впливу на м’язи. Спеціалісти в цій галузі, використовуючи специфічні методи, відшукують причину патологій. Пан Михайло вже два з половиною роки працює в цій сфері, має два міжнародні сертифікати про підтвердження кваліфікації кінезіолога, а його ім’я внесене у список кінезіологів Європи. Каже, що вирішив опановувати таку спеціалізацію, адже сучасна медицина привчила людей у випадку хвороби братися за медикаменти. А потрібно дивитися ширше. 
- Те, що часто ми вважаємо хворобою, насправді може бути сигналом більш серйозної проблеми. Для прикладу візьмемо болі у попереку. Їх може спровокувати апендикс або його відсутність. Це асоційований орган із квадратним м’язом поясниці. Також він є сполучною ланкою між тазовою та грудною діафрагмою. Якщо тазова діафрагма постраждала від поганої роботи сідничних м’язів, що відповідають за репродуктивну систему, будуть також виникати болі в зоні попереку, - каже фахівець.
Людський організм – це складна система, де всі органи тісно пов’язані між собою, де має важливе значення емоційний і психологічний стан. Це все враховує кінезіологія. За словами Михайла Васильовича, ця наука вивчає м’язовий рух у всіх його проявах. Образно кажучи, кожен м’яз має своє живлення, відповідає за певну емоцію і свій орган. 
Фахівець велику увагу приділяє діагностиці – вмінню правильно визначити причину недуги, працює з енергетичними чакрами, очищенням енергії людини  та займається фізіологічним лікуванням – масажем. 
За словами фахівця, із приводу масажу часто до нього звертаються люди, які дізналися про такі послуги з оголошень чи в соцмережах, а ось по допомогу із застосуванням прикладної кінезіології в основному – за рекомендаціями тих, хто вже на собі відчув дієвість такого методу діагностики та лікування. У пана Михайла є чимало постійних клієнтів, які в разі необхідності звертаються до нього. Випадки бувають різні, тому потребують різних підходів. Комусь достатньо одного сеансу, щоб впоратися з проблемою, а дехто має пройти кілька. 

Кінезіолог працює не лише з тілом

Кінезіолог працює не лише з тілом, а й із внутрішнім станом людини. Фахівець комплексно підходить до розв’язання проблеми та намагається знайти корінь фізичної недуги, який часто криється у якійсь психологічній травмі. 
- Наше тіло може багато розповісти про пережиті емоційні стани. Усе наше надбання протягом років життя, безумовно, відбивається на фізичному стані, на поведінці та навіть на мові, - каже Михайло Маліновський. 
Фахівець радить не тримати в собі негативних емоцій і завжди намагатися проговорити ситуацію, яка хвилює, не затягуючи, з’ясувати стосунки з тим, хто провокує таку ситуацію, щоб не доводити себе до критичних станів. Усе, що замовчується, рано чи пізно матиме свій негативний наслідок для організму. За словами Михайла Васильовича, усі наші емоції, образа, заздрість мають відбиток на м’язах і під час масажу він бачить, що була не прийнята і не відпущена ситуація, навіть якщо вона відбулася десять років тому. Пан Михайло в такому випадку може допомогти, застосувавши кінезіологічний підхід з енергетики меридіанів (традиційна китайська медицина розглядає людину як частину природи й органічне ціле, центральне місце в якому займають «щільні» і «порожнисті» органи, а внутрішні комунікації забезпечуються системою меридіанів).
Михайло Маліновський розповідає, що бувають випадки, коли людина не пропрацювала якусь душевну травму з психологом або вона не може пояснити чи озвучити, що її так сильно хвилює. У такому випадку фахово підібрані ефірні олії здатні допомогти їй розкритися чи налаштуватися на правильний стан, посилити або послабити певні емоції. Удома наодинці з собою вона зможе знайти ті емоції, які розслаблятимуть її м’язи. На це потрібен час, але і результат буде очевидним. 
Психологічний стан є дуже важливим, бо коли людина переживає якусь стресову ситуацію, думає постійно про неї, то вона мимоволі «вимикає» м’язи й навіть на рівній дорозі може, наприклад, підвернути ногу. А ще часто, накручуючи себе, образно уявляючи негативну ситуацію чи діалоги, у найменших ознаках шукаючи сліди великої недуги, люди самі провокують це, а потім страждають. 
Одужання, звісно, залежить багато в чому від самого пацієнта: чи готовий він довіритися лікарю, чи виконує всі його рекомендації. Є такі, хто, пропрацювавши одну емоцію, приходить знову, щоб виправити іншу.  

Застосовує фітотерапію

Михайло Васильович включив у свою методику фітотерапію, яка значною мірою дає чудовий результат та користується хорошим попитом у клієнтів. Частину трав заготовляє сам та тримає зв’язок із місцевими травниками, які на замовлення збирають потрібні трави для майбутніх рецептів. 
- Природа може запропонувати велику кількість рослин, які не раз допомагали людям у боротьбі із важкими захворюваннями та були єдиними доступними засобами до появи антибіотиків. Природа заздалегідь подбала про людину, бо ж і багато антибіотиків мали рослинне походження. У моїй практиці фітотерапія дає чудові результати, - каже Михайло Маліновський.

Як подбати про своє самопочуття в міжсезоння

Зараз, у міжсезоння якраз відбувається загострення хронічних захворювань, зростає ризик виникнення серцево-судинних недуг, збільшується кількість вірусних інфекцій. Також на всю роботу організму впливає авітаміноз, відбувається пригнічення імунної системи. А в людей, які схильні до внутрішніх конфліктів, загострюватимуться психоемоційні стани. Людина може відчувати тривогу, апатію, переживати стрес. Як каже Михайло Маліновський, у такий період потрібно уважніше прислуховуватися до свого організму. Корисною рекомендацією може бути відвідування бані, частіше перебування у хвойному лісі, прогулянки на свіжому повітрі. Також будуть корисними комплексні масажі, дихальні вправи.
За словами фахівця, у житті кожен має знайти те, чим підтримувати свій організм. Передусім варто зробити все, щоб у душі панував мир. Тоді людина знайде ресурси для того, аби впорядкувати всі свої думки, емоції та відчуття, той хаос, що панує в голові. У кожного способи досягнути цього стану абсолютно різні. Хтось знаходить відраду, натхнення, умиротворення у спілкуванні з іншою людиною, комусь допомагає книжка чи музика, а для когось особливо цінною є абсолютна тиша і спокій. 
Михайло Маліновський каже, що коли ресурси його організму вичерпані і він на межі виснаження, то знаходить час для своєрідної медитації. 
- У роботі, що передбачає обмін енергетикою, рано чи пізно настає момент, коли варто звертати увагу на свій емоційний стан, працювати над цим, щоб бути відкритим до нових емоцій, допомогти тим, хто цього потребує, - каже Михайло Васильович. - У такі моменти я у тиші та спокої намагаюся очистити свій розум, відрегулювати дихання та упорядкувати думки. Я навчився концентруватись на порожнечі, яка утворюється, коли я занурюсь у свій внутрішній стан. Це допомагає начисто сприймати все нове, що приходить ззовні, легко адаптуватися до змін, справлятися з поставленими завданнями, як творчими, так і інтелектуальними. Фраза: «Істинне щастя не десь там. Воно - всередині нас», - стала для мене відкриттям та вказівником, де шукати істину.
Також дуже важливо кожному знайти до душі заняття, яке розслабляє. Хтось може займатися рукоділлям, малювати, співати. Пан Михайло ж раніше любив гуляти лугом, іти у будь-якому напрямку наодинці з собою. Траплялося, до 30 кілометрів долав. А був період, коли він залюбки читав книги на березі озера, черпав корисну інформацію зі спеціалізованої літератури, що стосується його сфери діяльності, чи занурювався в улюблену китайську філософію.   
Михайло Маліновський приймає щоденно з 10 до 18 години в приватному кабінеті, що на вулиці Устилузькій, 19 (другий поверх). Прийом проводиться за попереднім записом за тел. 093-644-90-01, 068-205-89-86. 
Валентина Тиненська, м. Володимир-Волинський 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: