Родина з Володимира виготовляє окопні свічки і просить допомогти з матеріалами

Родина з Володимира виготовляє окопні свічки і просить допомогти з матеріалами
Родина з Володимира виготовляє окопні свічки і просить допомогти з матеріалами

Сім’я Музичуків з Володимира виготовляє окопні свічки.  Ініціатором ідеї є Андрій Музичук. Хлопець не вперше бере участь у підтримці ЗСУ. Так, разом з однодумцями на початку відкритого вторгнення росії в Україну плів сітки у школі, допомагав з продуктами місцевій ТРО та військовим підрозділам, які знаходяться на передовій, і у складі яких воює його брат та друзі. 
А віднедавна вирішив зайнятися виготовленням окопних свічок. З технологією ознайомився в Інтернеті, і приступив до втілення задуманого. Перш за все  поділився ідеєю з підприємцем із Нововолинська та водночас керівником Благодійного Фонду «Перемога UA» Олегом Селедцем, котрий підтримав його, та пообіцявши допомогти з матеріалами. До роботи долучилися бабуся, мама, тітка й товариш Андрія (усі на фото). І робота закипіла. Для цього тришаровий гофрований картон ріжуть на смужки, скручують, після чого вкладають у бляшанку, на яку клеять інструкцію по використанню. А вже у Нововолинську у підготовлені ємності заливають парафін, віск чи парафін. 
-Попри забезпечення необхідними матеріалами, їх все одно не вистачає, бо потреби на свічки зростають, - говорить Андрій. – Тому хотів би звернутися до охочих з проханням допомогти з картоном, жестяними банками (не глибокими) та воском або парафіном. Воску та парафіну потрібно якомога більше, оскільки з 1000 кг виходить 3500 свічок, які потрібні нашим воїнам. За їх допомогою можна освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися або приготувати їжу. А ще свічка може врятувати життях людей у підвалах, які залишилися без електро- та газопостачання. Разом із тим, окопні свічки важко загасити вітром, вони не бояться вологи, їх можна запалювати кілька разів, і їм не страшний дощ чи сніг. З їхньою допомогою можна розпалити багаття навіть з мокрої деревини. Одна така свічка в бляшанці може горіти від 2 до 6 годин. Як бачимо, це незамінна річ на фронті для кожного бійця. 
Отже, якщо хто має можливість підтримати ідею Андрія Музичука та його родини, він буде вдячний. Живе хлопець з сім’єю по вулиці Луцькій. Його контактний номер телефону: 0639706144.
Жанна БІЛОЦЬКА

Розділ новин: 

Коментарі

Гарна справа! Кожен українець має працювати на Перемогу, допомагати чим може нашим захисникам.

Коментарі

Схожі новини: