Біля сміттєзвалища виявили родину з двома малолітніми дітьми

Біля сміттєзвалища виявили родину з двома малолітніми дітьми
Біля сміттєзвалища виявили родину з двома малолітніми дітьми

У Херсоні біля сміттєзвалища поліція виявила родину з двома малолітніми дітьми, яка проживала у саморобній халабуді. На батьків склали адмінпротокол за невиконання батьківських обов’язків та за економічне насильство над дітьми.
Повідомили про родину до поліції місцеві жителі, які неподалік від сміттєзвалища помітили двох занедбаних, одягнутих у легкий одяг дітей, без нагляду дорослих, - повідомляє поліція Херсонської області.
Інформація підтвердилась. Біля сміттєзвалища правоохоронці виявили родину з двома дітьми: 6-річним хлопчиком та 8-річною дівчинкою. Всі вони проживали біля смітника у саморобній, не пристосованій до життя, халабуді.
Як з’ясувала поліція, діти начальні заклади не відвідують, весь час проводять з батьками на вулиці.
Чоловік із дружиною пояснили, що постійно переїжджають з однієї області в іншу у пошуках заробітку. Тому у Херсоні вони не планують затримуватись. Поліцейські дітей разом з матір’ю відправили до лікарні. У обох дітей медики виявили легкі ознаки застуди. 
Стосовно батьків склали адміністративні протоколи за ст.184 «Невиконання батьками або особами, які їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП та за економічне насильство.
Про подію правоохоронці повідомили до служби у справах дітей.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: