Привітали мам та вдів загиблих бійців, багатодітних матерів і членкинь «Союзу українок» із Днем матері

Публікації

Привітали мам та вдів загиблих бійців, багатодітних матерів і членкинь «Союзу українок» із Днем матері
Привітали мам та вдів загиблих бійців, багатодітних матерів і членкинь «Союзу українок» із Днем матері

Напередодні Дня матері, який цього року припав на 9 травня, у Володимир-Волинській міській раді відбулося вшанування жінок нашого міста, чиї сини загинули під час неоголошеної війни на сході країни, а також багатодітних матерів та членкинь місцевої філії ВГО «Союз українок».
Вранці 7-го травня міський голова Ігор Пальонка зустрівся з багатодітними матерями та представницями громадської організації «Союз українок», аби вручити подяки, квіти та грошову допомогу з нагоди Дня матері. «Хочу подякувати вам за материнську турботу, любов і ласку, за виховання хороших дітей, які стануть гідними громадянами України. Наше ж завдання як влади усіляко сприяти розвитку комфортного середовища для родин із дітьми у нашій громаді», – зазначив Ігор Пальонка у вітальному слові.
Після урочистого моменту нагородження, під час якого подарунок у вигляді писанки ручної роботи, яку виконала членкиня «Союзу українок» Тетяна Пасієвич, отримав і міський голова, у присутніх була можливість поставити питання очільнику громади.
Найбільше запитань, які жінки задавали Ігорю Пальонці, стосувалися  комунальної сфери – ремонту під’їздів та доріг. Цікавились матері й роботою дігтівського ФАПу, ремонтом дитячого майданчика, пільгами на оплату за відвідування дитячого садка, а також присвоєнням нашому ТМО статусу опорної лікарні. Усі питання та зауваження були прийняті до уваги і будуть видані відповідні доручення.
За декілька годин після цієї зустрічі Ігор Пальонка зустрівся із матерями та вдовами загиблих учасників АТО/ООС. Для цих жінок День матері – це свято зі сльозами на очах, адже їхні сини вже ніколи не стануть на батьківський поріг та не скажуть слово «мама».  Вони героїчно загинули, виборюючи свободу українського народу. Зустріч розпочалась зі щемливої пісні про маму у виконанні доньки загиблого Героя Аліни Смірнової.
Міський голова подякував жінкам нашого міста, чиї сини та чоловіки віддали свої життя за територіальну цілісність та мир у нашій державі. Після вручення подарунків відбулося живе спілкування, у ході якого обговорювались різноманітні питання, які нині турбують матерів та вдів загиблих і померлих бійців. Обговоривши їх, вирішили, що зустрічі для озвучення наболілих проблем та пошуку шляхів їх вирішення у стінах міської ради будуть проводитись регулярно щомісяця. Запрошуватимуть на них представників різних структурних підрозділів та управлінь, які зможуть дати відповідь на питання, що хвилюють цю категорію населення. Перша така зустріч запланована на 12 травня на 18.00.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: