Про що говорили на щовівторковій нараді в міській раді

Публікації

Про що говорили на щовівторковій нараді в міській раді
Про що говорили на щовівторковій нараді в міській раді

У вівторок, 16 лютого, відбулася оперативна нарада міського голови Ігоря Пальонки з керівниками структурних підрозділів. Очільники установ та підприємств звітували про свою роботу. Найважливіші тези з наради: 

• 25 лютого відбудеться засідання виконкому міської ради. 

• КП «Роксолана» залишилося без опалення. Через технічні причини не працює котельня. Несправності усунути не так просто, тому коли очікувати подачі тепла, не відомо. У закладі є багато вільних торгових площ і, крім цього, є ще охочі відмовитися від торгової діяльності. 

• У КП «Володимир-Волинський ЦПМД» проводять роботу з підготовки до кампанії вакцинації населення від COVID-19. Під час другої хвилі щеплення проводитимуть працівникам ЦПМД та мешканцям громади, яким понад 80 років, тільки за їхньою згодою.

• Станом на вечір 15 лютого в стаціонарному відділенні ТМО перебувало 14 пацієнтів, у 6 з них позитивний діагноз на коронавірус. Спостерігається тенденція до зменшення кількості захворювань.

• У Володимир-Волинській міській раді попереджають мешканців про небезпеку через нависання крижаних буруль з дахів приміщень. Власників будинків та обслуговуючі організації просять звернути на це увагу та ліквідувати загрозу для перехожих.

• Управління містобудування та архітектури хоче оголосити конкурс на виготовлення макета пам’ятника загиблим Героям, а трьом фіналістам –  запропонувати фінансову винагороду. ГО «Спілка воїнів АТО» надала управлінню протокол, у якому зазначено, що вони визначилися з місцем розташування і хочуть, аби пам’ятник був встановлений на площі Героїв біля стели.   

• У КП «Полігон» є достатньо піщано-сольової суміші, піску для посипання доріг, проте техніка, яка з 1980 року випуску, уже вийшла з ладу. 

• На Ладомирському кладовищі є 5 аварійних дерев, які потрібно зрізати. 

• Відбулася зустріч міського голови Ігоря Пальонки з представниками компанії «NEFCO», яка видає кредити під 3% річних для впровадження заходів з енергозбереження. Попередньо обговорювали можливість замінити вуличне освітлення та утеплити бюджетні установи. Участь у такому проєкті вже беруть міста Луцьк і Нововолинськ.

• Цього року виділятимуть субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Структурні підрозділи мають подавати свої пропозиції першому заступнику міського голови Ярославу Матвійчуку, який курує це питання.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: